Emmer Schaak Genootschap

ESG Emmen

ESG 1

programma seizoen 2017 – 2018

ESG 1
r.1 ma 16-10 ESG 1 ESG 2 7 1
r.2 di 14-11 Hoogeveen 1 ESG 1
r.3 ma 18-12 ESG 1 Haren-Oostermoer 2 4 4
r.4 ma 15-01 Roden 2 ESG 1 2 6
r.5 do 15-02 Dwingeloo ESG 1
r.6 ma 19-03 ESG 1 Het Kasteel 2
r.7 za 14-04 Assen 3 ESG1 4 4

Persoonlijke resultaten:

ESG 1  Ro 1 2 3 4 5 6 7 N W Brd kl  Rc TPR W-We
1. Marcel Struik 1910 ½ 1 ½ ½ 1 1 ½ 7 5 1 1w 1669 1831 -0.317
2. Jan van Os 1823 ½ ½ 0 1 0 ½ ½ 7 3 2 1z 1686 1634 -1.773
3. Douwe Többen 1816 1 ½ 1 1 ½ 1 ½ 7 3 1w 1611 1837 +0.238
4. Ton Selten 1736 1 1 1 4 1z 1687 1904 +0.432
5. Wim Fokkens 1795 1 ½ ½ 1 1 ½ 6 4 1520 1713 -0.518
6. Evert Hondema 1747 1 1 0 1 1 1 1 7 6 5 1w 1535 1840 +0.635
7. Geert ten Hietbrink 1750 1 1 1 0 1 ½ 0 7 6 1z 1570 1675 -0.539
8. Almar Gerbens 1659 ½ 0 1 1 1 0 6 7 2w 1508 1568 -0.765
9. Fred van Leeuwen 1562 1 ½ 2 7.5 1376 1569 +0.034
10. Bastiaan van Os 1649 1 ½ 1 ½ 1 1 6 5 8 2z 1517 1793 +1.003

Eindstand:

r7 Klasse 1A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. ESG 1 1765 12 39½ 4 4 7 6
2. Dwingeloo 1662 10 30 5 3 5
3. Haren&Oostermoer 2 1599 9 32 4 3 3
4. Hoogeveen 2 1595 8 27½ 5 5
5. Assen 3 1575 7 28 4 5 6
6. Het Kasteel 2 1520 6 29 6
7. ESG 2 1504 4 21 1 3 2 2 5
8. Roden 2 1550 0 17 2 3 3

https://www.nosbo.nl/uitslagen-en-standen

 

Uitslag 7e ronde:  Gezamenlijke slotronde in Zuidlaren

Assen 3 1560 ESG 1 1769 4 4 za 14 apr
1. Abedin Heij 1600 Marcel Struik 1910 ½ ½
2. Wout Knol 1746 Jan van Os 1823 ½ ½
3. Cor van der Werff 1590 Douwe Többen 1816 ½ ½
4. Jacob Dijkstra 1531 Wim Fokkens 1795 ½ ½
5. Lukas Kosse 1520 Evert Hondema 1747 0 1
6. Nanning van Mulken 1525 Geert ten Hietbrink 1750 1 0
7. Jaël Wierenga 1449 Almar Gerbens 1659 1 0
8. Nico Ringenaldus 1516 Bastiaan van Os 1649 0 1

Uitslag 6e ronde

T ESG 1 1758 Het Kasteel 2 1534 ma 19 mrt
1. Marcel Struik 1910 Henk Arends 1618 1 0
2. Jan van Os 1823 Valentijn van de Scheer 1807 ½ ½
3. Douwe Többen 1816 Ids Breimer 1581 1 0
4. Wim Fokkens 1795 Arnold Hoogeveen 1568 1 0
5. Evert Hondema 1747 Vincent Akkerman 1448 1 0
6. Geert ten Hietbrink 1750 Willem Schepers 1449 ½ ½
7. Almar Gerbens 1659 Roelof Top 1440 1 0
8. Fred van Leeuwen 1562 Luc Deuling 1360 ½ ½

 

Uitslag 5e ronde

Dwingeloo 1680 ESG 1 1761 do 15 feb
1. Henk Langbroek 1819 Marcel Struik 1910 0 1
2. Henk Strating 1863 Jan van Os 1823 1 0
3. Jetze van der Veen 1711 Douwe Többen 1816 ½ ½
4. Fokko Tuin 1687 Ton Selten 1736 0 1
5. Berto Homan 1725 Evert Hondema 1747 0 1
6. Albert Koops 1610 Geert ten Hietbrink 1750 0 1
7. Piet Tijssen 1532 Almar Gerbens 1659 0 1
8. Eric Moerland 1493 Bastiaan van Os 1649 0 1

Uitslag 4e ronde

T Roden 2 1546 ESG 1 1772 2 6 ma 15 jan
1. Jan Duisterwinkel 1500 Marcel Struik 1876 ½ ½
2. Ale Bakker 1530 Jan van Os 1843 0 1
3. Mark Hoogendijk 1462 Douwe Többen 1814 0 1
4. Olaus Diebrink 1575 Wim Fokkens 1809 0 1
5. Menno Keizer 1633 Evert Hondema 1758 0 1
6. Theo Wolthekker 1626 Geert ten Hietbrink 1743 1 0
7. Jeppe Teensma 1508 Almar Gerbens 1686 0 1
8. Jan van Spijker 1533 Bastiaan van Os 1644 ½ ½

Uitslag 3e ronde

ESG 1 1772 Haren&Oostermoer 2 1586 4 4 ma 18 dec
1. Marcel Struik 1876 Harry Gielen 1746 ½ ½
2. Jan van Os 1843 Tomas Hiemstra 1709 0 1
3. Douwe Többen 1814 Kees Romijn 1764 1 0
4. Wim Fokkens 1809 Majid Hashemy 1463 ½ ½
5. Evert Hondema 1758 Carla Graafland 1546 0 1
6. Geert ten Hietbrink 1743 Harry de Groot 1547 1 0
7. Almar Gerbens 1686 Stephan van der Hagen 1429 0 1
8. Bastiaan van Os 1644 Peter Weites 1483 1 0

Uitslag 2e ronde

Hoogeveen 2 1615 ESG 1 1772 di 14 nov
1. Jeroen Bottema 1640 Marcel Struik 1876 0 1
2. Ton van Seventer 1519 Jan van Os 1843 ½ ½
3. Theo Witkamp 1609 Douwe Többen 1814 ½ ½
4. Wim Stevens 1520 Wim Fokkens 1809 ½ ½
5. Frans van Amerongen 1488 Evert Hondema 1758 0 1
6. Bert Janmaat 1755 Geert ten Hietbrink 1743 0 1
7. Leo Spaans 1688 Almar Gerbens 1686 ½ ½
8. Ruud Winkel 1699 Bastiaan van Os 1644 ½ ½

Uitslagen 1e ronde:

ESG 1 1754 ESG 2 1497 7 1 ma 16 okt
1. Marcel Struik 1837 Willem Boontje 1759 ½ ½
2. Jan van Os 1850 Ton Selten 1625 ½ ½
3. Douwe Többen 1814 Sergei Sarkisyan 1 0
4. Wim Fokkens 1806 Hans Hut 1464 1 0
5. Evert Hondema 1801 Marcelis van Holst 1385 1 0
6. Geert ten Hietbrink 1738 Anneke Boomsma 1480 1 0
7. Fred van Leeuwen 1548 Sebo Detmers 1393 1 0
8. Bastiaan van Os 1640 Klaas Tiemens 1376 1 0

 

Advertenties

ESG speelt in:
‘t Brinkenhoes
Mantingerbrink 140
Emmen Bargeres

speelavond:
maandag 19.30
de jeugd speelt hier vooraan

voorzitter:
Ton Selten
T: +31 6 33340339
E: tonselten53@gmail.com

jeugdafdeling:
Almar Gerbens
E: gerbensa@xs4all.nl

Indeling interne competitie en de Externe competitie:
Jan van Os
T: 0591 630174
T: 06 40818120
E: jan_vanos@live.nl

Archief

Categorieën

%d bloggers liken dit: