Emmer Schaak Genootschap

ESG Emmen

ESG 2

Programma seizoen 2017 – 2018:

ESG 2
r.1 ma 16-10 ESG 1 ESG2 7  1
r.2 ma 20-11 ESG2 Het Kasteel2 2  6
r.3 vr 08-12 Assen 3 ESG2 2  6
r.4 ma 15-01 ESG2 Dwingeloo 3  5
r.5 ma 12-02 ESG2 Hoogeveen 2  3½
r.6 vr 23-03 Haren-Oostermoer 2 ESG2  3½
r.7 za 14-04 ESG2 Roden 2 5  3

 Persoonlijke resultaten:

ESG 2  Ro 1 2 3 4 5 6 7 N W Brd kl  Rc TPR W-We
1. Willem Boontje 1760 ½ 0 0 ½ 1 1 1 7 4 1 1z 1696 1748 -0.018
2. Fred van Leeuwen 1562 1 1 1 2 1w 1622 1785 +0.583
3. Ton Selten 1736 ½ 0 1 0 0 1 6 2 1727 1667 -0.211
4. Raymond Hof 1437 0 1 1 ½ ½ 0 6 3 3.8 4w 1620 1620 +1.443
5. Arjen Meijeringh ½ 1 ½ 4 1w 1572 1572
6. Hans Hut 1414 0 0 0 0 0 0 1 7 1 4 3z 1606 1301 -1.056
7. Marcelis van Holst 1360 0 0 0 0 0 0 0 7 0 4.9 3z 1590 1123 -1.705
8. Sergei Sarkisyan 1558 0 1 0 ½ 1 ½ 6 3 5.2 2w 1566 1566 +0.041
9. Sebo Detmers 1372 0 0 0 1 1 ½ ½ 7 3 7 1z 1515 1464 +0.799
10. Anneke Boomsma 1435 0 1 0 0 0 1 1 7 3 7.7 1w 1500 1449 -0.101
11. Klaas Tiemens 1371 0 1 0 8 1z 1640 1313 -0.178

Eindstand:

r7 Klasse 1A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. ESG 1 1765 12 39½ 4 4 7 6
2. Dwingeloo 1662 10 30 5 3 5
3. Haren&Oostermoer 2 1599 9 32 4 3 3
4. Hoogeveen 2 1595 8 27½ 5 5
5. Assen 3 1575 7 28 4 5 6
6. Het Kasteel 2 1520 6 29 6
7. ESG 2 1504 4 21 1 3 2 2 5
8. Roden 2 1550 0 17 2 3 3

https://www.nosbo.nl/uitslagen-en-standen

Uitslag 7e ronde:  Gezamenlijke slotronde in Zuidlaren

ESG 2 1502 Roden 2 1541 5 3 za 14 apr
1. Willem Boontje 1760 Theo Wolthekker 1691 1 0
2. Ton Selten 1736 Jeppe Teensma 1530 1 0
3. Raymond Hof 1437 Menno Keizer 1600 0 1
4. Arjen Meijeringh Jan van Spijker 1572 ½ ½
5. Marcelis van Holst 1360 Ale Bakker 1487 0 1
6. Hans Hut 1414 Arend van der Burgh 1479 1 0
7. Sebo Detmers 1372 Arnold Meijster 1519 ½ ½
8. Anneke Boomsma 1435 Mark Hoogendijk 1450 1 0

6e ronde:

T Haren&Oostermoer 2 1606 ESG 2 1509 vr 23 mrt
1. Tomas Hiemstra 1719 Willem Boontje 1760 0 1
2. Harry Gielen 1759 Ton Selten 1736 1 0
3. Kees Romijn 1734 Raymond Hof 1437 ½ ½
4. Joris Spanjer 1575 Sergei Sarkisyan 1558 ½ ½
5. Emiel van der Feen 1678 Marcelis van Holst 1360 1 0
6. Majid Hashemy 1498 Hans Hut 1414 1 0
7. Carla Graafland 1563 Sebo Detmers 1372 ½ ½
8. Vincent Richtering B.R. 1319 Anneke Boomsma 1435 0 1

5e ronde:

ESG 2 1487 Hoogeveen 2 1568 ma 12 feb
1. Willem Boontje 1760 Leo Spaans 1730 1 0
2. Fred van Leeuwen 1562 Ruud Winkel 1622 1 0
3. Hans Hut 1414 Theo Witkamp 1623 0 1
4. Raymond Hof 1437 Jeroen Bottema 1522 ½ ½
5. Marcelis van Holst 1360 Wim Stevens 1525 0 1
6. Sergei Sarkisyan 1558 Jan Peek 1494 1 0
7. Sebo Detmers 1372 Frans van Amerongen 1491 1 0
8. Anneke Boomsma 1435 Rudi Danker 1541 0 1

4e ronde:

ma 15 jan

 

ESG 2 1501 Dwingeloo 1643 3 5 ma 15 jan
1. Willem Boontje 1736 Berto Homan 1710 ½ ½
2. Ton Selten 1682 Henk Strating 1846 0 1
3. Hans Hut 1448 Jetze van der Veen 1692 0 1
4. Raymond Hof 1419 Fokko Tuin 1722 1 0
5. Marcelis van Holst 1383 Piet Tijssen 1522 0 1
6. Sergei Sarkisyan Albert Koops 1606 ½ ½
7. Sebo Detmers 1373 Be Damman 1566 1 0
8. Anneke Boomsma 1466 Eric Moerland 1481 0 1

3e ronde:

Assen 3 1599 ESG 2 1501 6 2 vr 08 dec
1. Abedin Heij 1569 Willem Boontje 1736 1 0
2. Cor van der Werff 1622 Ton Selten 1682 0 1
3. Wout Knol 1752 Hans Hut 1448 1 0
4. Gerard Voorintholt 1678 Marcelis van Holst 1383 1 0
5. Lukas Kosse 1561 Raymond Hof 1419 0 1
6. Jacob Dijkstra 1521 Sergei Sarkisyan 1 0
7. Nanning van Mulken 1502 Sebo Detmers 1373 1 0
8. Jan Boer 1587 Anneke Boomsma 1466 1 0

 

2e ronde:

ESG 2 1501 Het Kasteel 2 1498 2 6 ma 20 nov
1. Willem Boontje 1736 Henk Arends 1619 0 1
2. Ton Selten 1682 Valentijn van de Scheer 1757 0 1
3. Hans Hut 1448 Vincent Akkerman 1395 0 1
4. Raymond Hof 1419 Arnold Hoogeveen 1580 0 1
5. Marcelis van Holst 1383 Willem Schepers 1437 0 1
6. Sergei Sarkisyan Anne Sluiter 1388 1 0
7. Sebo Detmers 1373 Roelof Top 1418 0 1
8. Anneke Boomsma 1466 Luc Deuling 1386 1 0

 

1e ronde:

ESG 1 1754 ESG 2 1497 7 1 ma 16 okt
1. Marcel Struik 1837 Willem Boontje 1759 ½ ½
2. Jan van Os 1850 Ton Selten 1625 ½ ½
3. Douwe Többen 1814 Sergei Sarkisyan 1 0
4. Wim Fokkens 1806 Hans Hut 1464 1 0
5. Evert Hondema 1801 Marcelis van Holst 1385 1 0
6. Geert ten Hietbrink 1738 Anneke Boomsma 1480 1 0
7. Fred van Leeuwen 1548 Sebo Detmers 1393 1 0
8. Bastiaan van Os 1640 Klaas Tiemens 1376 1 0

 

Advertenties

ESG speelt in:
‘t Brinkenhoes
Mantingerbrink 140
Emmen Bargeres

speelavond:
maandag 19.30
de jeugd speelt hier vooraan

voorzitter:
Ton Selten
T: +31 6 33340339
E: tonselten53@gmail.com

jeugdafdeling:
Almar Gerbens
E: gerbensa@xs4all.nl

Indeling interne competitie en de Externe competitie:
Jan van Os
T: 0591 630174
T: 06 40818120
E: jan_vanos@live.nl

Archief

Categorieën

%d bloggers liken dit: