Emmer Schaak Genootschap

ESG Emmen

ESG V1, V2 en V3

De uitslagen:

ESG V1

ma 31 okt ESG V1 ESG V2     ½
do 17 nov GC V2 ESG V1  2  2
ma 12 dec ESG V1 Assen V1  1  3
do 26 jan GC V1 ESG V1  2  2
ma 27 feb ESG V1 Staunton V1  1  3
ma 20 mrt ESG V1 Sissa V2  2  2
vr 21 apr Sissa V1 ESG V1  4  0

ESG V2

ma 31 okt ESG V1 ESG V2    ½
ma 14 nov ESG V2 Sissa V2    ½  3½
vr   9 dec Sissa V1 ESG V2  4  0
ma 23 jan Staunton V1 ESG V2  3  1
ma 27 feb ESG V2 GC V2  2½  1½
vr 24 mrt Assen V1 ESG V2  3½    ½
ma 10 apr ESG V2 GC V1  1  3

ESG V3

ma   7 nov ESG V3 Hoogeveen V1    ½  3½
ma 28 nov Rochade V1 ESG V3  2½  1½
ma 16 jan ESG V3 Ter Apel V1  4  0
ma   6 feb ESG V3 Haren & Oostermoer V1   2½  1½
di 14 mrt HSP/Veendam V1 ESG V3  1  3

http://www.nosbo.nl/uitslagen-en-standen

Scoretabel

ESG V1 R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
Marcel  Struik 1  0  ½  1  0  1  0
Jan  van  Os 1  1  ½  0  0  ½  0
Willem  Boontje 1  1  0  0  1  ½  0
Evert  Hondema  0  0  1  0  0
Douwe  Többen ½  0
ESG V2 R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
Ton  Selten 0  0  0  0  0  0 0
Theo  Dijkstra 0  0  0  1  0 0
Geert  ten  Hietbrink  0  0  1  1  ½ ½
Almar  Gerbens ½  1  0  0  ½  0 ½
N.O. 0
Hans Hut  0
ESG V3 R1 R2 R3 R4 R5
Hans Hut  0  1  1  0  1
Raymond Hof  0  ½  1  1  0
Marcelis van Holst  ½  0  1  1  1
Sebo Detmers  0  0  1  1
 Anneke Boomsma  ½

De persoonlijke resultaten per wedstrijd:

SISSA 2260 ESG 1820 4 0 ma 01 mei
1. Nick Maatman 2366 Marcel Struik 1850 1 0
2. Koen Lambrechts 2267 Jan van Os 1842 1 0
3. Arjan Dijkstra 2197 Douwe Többen 1807 1 0
4. Paul ten Vergert 2212 Willem Boontje 1779 1 0
ESG 2 1713 Groninger Combinatie 1847 1 3 ma 10 apr
1. Ton Selten 1697 Govert Pellikaan 1944 0 1
2. Theo Dijkstra 1753 Robert de Boer 1984 0 1
3. Geert ten Hietbrink 1740 Russell Spears 1718 ½ ½
4. Almar Gerbens 1663 Jaap Ham 1742 ½ ½
Assen 1862 ESG 2 1713 ½ vr 24 mrt
1. Rieks Taal 2089 Ton Selten 1697 1 0
2. Arjan Dwarshuis 1953 Theo Dijkstra 1753 1 0
3. Ben van Os 1770 Geert ten Hietbrink 1740 ½ ½
4. Kenneth Muller 1636 Almar Gerbens 1663 1 0
ESG 1826 SISSA 2 1764 2 2 ma 20 mrt
1. Marcel Struik 1857 Jorn Torenbosch 1345 1 0
2. Jan van Os 1877 Willem Sipkema 1848 ½ ½
3. Evert Hondema 1792 Elias Oude Brunink 1888 0 1
4. Willem Boontje 1778 Jorik Jonker 1975 ½ ½
HSP/Veendam 1285 ESG 3 1395 1 3 di 14 mrt
1. Luuk Smant 1477 Hans Hut 1451 0 1
2. Siebe Haan 1348 Raymond Hof 1359 1 0
3. Henk van Boekel 1273 Marcelis van Holst 1375 0 1
4. Piet Snoek 1042 Sebo Detmers 0 1
ESG 1826 Staunton 1872 1 3 ma 06 mrt
1. Marcel Struik 1857 Jonas Hilwerda 1979 0 1
2. Jan van Os 1877 Erwin van Pelt 1925 0 1
3. Evert Hondema 1792 Piet Mulder 1887 0 1
4. Willem Boontje 1778 Henk Seijen 1698 1 0
ESG 2 1713 GC 2 1808 ma 27 feb
1. Ton Selten 1697 Eelke de Boer 2055 0 1
2. Theo Dijkstra 1753 Machteld van Foreest 1765 1 0
3. Geert ten Hietbrink 1740 Loek van der Hagen 1735 1 0
4. Almar Gerbens 1663 Pieter van Foreest 1678 ½ ½
ESG 3 1395 Haren & Oostermoer 2 1402
1. Hans Hut 1451 Bob Dröge 1541 0 1
2. Raymond Hof 1359 Stefan Oosting 1414 1 0
3. Marcelis van Holst 1375 Alexey Svetachov 1430 1 0
4. Anneke Boomsma Anne Taeke Meijer 1222 ½ ½
Groninger Combinatie 1859 ESG 1826 2 2 do 02 feb
1. Fons van Hamond 1999 Marcel Struik 1857 0 1
2. Bastiaan Geelhoed 1860 Jan van Os 1877 1 0
3. Meelad Al-Jazairi Evert Hondema 1792 0 1
4. Russell Spears 1718 Willem Boontje 1778 1 0
Staunton 1831 ESG 2 1646 3 1 ma 23 jan
1. Jonas Hilwerda 1938 Ton Selten 1719 1 0
2. Erwin van Pelt 1968 Almar Gerbens 1676 1 0
3. Henk Seijen 1795 Geert ten Hietbrink 1726 0 1
4. Jan Hollander 1624 Hans Hut 1465 1 0
ESG 3 1422 Ter Apel 1133 4 0 ma 16 jan
1. Hans Hut 1465 Gerjan Hoijtingh 1131 1 0
2. Raymond Hof 1427 Ferdi de Boer 1135 1 0
3. Marcelis van Holst 1373 Herbert van Weerdenburg 1 0
4. Sebo Detmers Bas Hoijtingh 1 0
ESG 1830 Assen 1962 1 3 ma 12 dec
1. Marcel Struik 1861 Pieter Tromp 2077 ½ ½
2. Jan van Os 1832 Ben van Os 1743 ½ ½
3. Evert Hondema 1849 Rieks Taal 2046 0 1
4. Willem Boontje 1779 Arjan Dwarshuis 1982 0 1
SISSA 2150 ESG 2 1721 4 0 ma 12 dec
1. Frits Rietman 2215 Ton Selten 1719 1 0
2. Paul ten Vergert 2235 Theo Dijkstra 1763 1 0
3. Arjan Dijkstra 2188 Geert ten Hietbrink 1726 1 0
4. Ernst-Jan Pastoor 1961 Almar Gerbens 1676 1 0
Rochade 1600 ESG 3 1422 ma 28 nov
1. Johannes Dijk 1667 Hans Hut 1465 0 1
2. Anton Wijsbeek 1576 Raymond Hof 1427 ½ ½
3. Jan Brouwer 1489 Marcelis van Holst 1373 1 0
4. Jan Westra 1666 Sebo Detmers 1 0
Groninger Combinatie 2 1742 ESG 1830 2 2 do 17 nov
1. Eelke de Boer 2055 Marcel Struik 1861 1 0
2. Machteld van Foreest 1725 Jan van Os 1832 0 1
3. Pieter van Foreest 1710 Evert Hondema 1849 1 0
4. Loek van der Hagen 1480 Willem Boontje 1779 0 1
ESG 2 1721 SISSA 2 1731 1 3 ma 14 nov
.1. Ton Selten 1719 Elias Oude Brunink 1877 0 1
2. Theo Dijkstra 1763 Jorik Jonker 1866 0 1
3. Geert ten Hietbrink 1726 Willem Sipkema 1838 0 1
4. Almar Gerbens 1676 Jorn Torenbosch 1343 1 0
ESG 3 1422 Hoogeveen 1544 ½ ma 07 nov
1. Hans Hut 1465 Bert Janmaat 1682 0 1
2. Raymond Hof 1427 Theo Witkamp 1649 0 1
3. Marcelis van Holst 1373 Frans van Amerongen 1527 ½ ½
4. Sebo Detmers Finn Dullaart 1318 0 1
ESG 1 1833 ESG 2 1676 ½ ma 31 okt
1. Marcel Struik 1834 Ton Selten 1727 1 0
2. Jan van Os 1852 Theo Dijkstra 1584 1 0
3. Willem Boontje 1831 NO 1 0 Regl.
4. Douwe Többen 1816 Almar Gerbens 1717 ½ ½

ESG speelt in:
‘t Brinkenhoes
Mantingerbrink 140
Emmen Bargeres

speelavond:
maandag 19.30
de jeugd speelt hier vooraan

voorzitter:
Ton Selten
T: +31 6 33340339
E: tonselten53@gmail.com

jeugdafdeling:
Almar Gerbens
E: gerbensa@xs4all.nl

Indeling interne competitie en de Externe competitie:
Jan van Os
T: 0591 630174
T: 06 40818120
E: jan_vanos@live.nl

Archief

Categorieën

%d bloggers liken dit: