Jan Willem, schakend onder de nickname brinkyjw heeft opnieuw het ESG snelschaakwedstrijd gewonnen. Lange tijd bleef hij in de wedstrijd oppermachtig, pas op het einde van de 2 uur durende strijd moest hij tweemaal capituleren; eerst in het eindspel tegen schaakjan en in zijn laatste partij verslikte de koploper zich ook tegen mobychess. In plaats van zelf mat in 4 te geven ging jw zelf in 4 zetten mat….zie stelling na 38. .. Kg6
Zoals gezegd, in de eerste 9 partijen liepen zijn stukken voortreffelijk; in de derde partij werd marcelstr met een hele mooie combinatie naar een nederlaag gespeeld. En natuurlijk moeten wij wel zo eerlijk zijn dat Jan Willem hier en daar ook wel eens het geluk aan zijn zijde had, maar als zijn opponent daar dan geen gebruik van wist te maken sloeg hij zelf wel weer toe. zoals in zijn eerste partij tegen Marcel. Voor alle partijen zie: Lichess.org.
De tussenstand na de 7e ronde ESG snelschaakwedstrijd is als volgt:
Zo zag de lijst van de tegenstanders van brinkyjw er uit:
Tot slot nog even de vermelding dat er woensdag, 2 december de rapidwedstrijd 10+0 op het schaakmenu staat. Dit is de tweede ronde van de 2e editie van de Battle of Drenthe. Aanvang 20:00 precies.
Recente reacties