Emmer Schaak Genootschap

ESG Emmen

KNSB-competitie: ESG 1


https://knsb.netstand.nl/teams/view/3117

Programma ESG 1 seizoen 2021-2022

Progrmma ESG 1
18-09-2021SISSA 2ESG Emmen 4 –4
09-10-2021vrij
06-11-2021ESG Emmen 1Assen 2 –
27-11-2021Staunton 2ESG Emmen 14 –4
05-02-2022Hardenberg 2ESG Emmen 13 –5
12-03-2022ESG Emmen 1Groninger Combinatie 4 –
02-04-2022Tjonger Aa Linde 1ESG Emmen 13 –5
23-04-2022ESG Emmen 1Schaakwoude 2 –
21-05-2022ESG Emmen 1Mid-Fryslân 1 –

Eindstand na de 9e ronde in Klasse 4A

Competitie: KNSB competitie 2021-2022

TeamMPBP123456789
1. Assen 214415366
2. SISSA 212413447
3. Hardenberg 21237543466
4. ESG Emmen 110354554
5. Tjonger Aa Linde 183335
6. Schaakwoude 263044
7. Groninger Combinatie 462622
8. Staunton Groningen 24252½445
9. Mid-Fryslân 10201233

Uitslag ESG 1 – Mid Fryslân

ESG Emmen 1RatingMid-Fryslân 1RatingRonde 5
Voss, J.H. (Herman)1918Koning, E. (Erwin)18381 – 0
Brinks, J.W. (Jan Willem)1922Schuurmans, F.W.L. (Frank)18591 – 0
Struik, M. (Marcel)1982Koning, P. (Peter)17681 – 0
Os van, J.C. (Jan)1889Steenstra, J.P.T. (Jelmer)15091 – 0
Selten, A.W.M. (Ton)1683Koning, F.M. (Femke)16380 – 1
Fokkens, W.G. (Wim)1791Frijlink, J. (Julian)1544½ – ½
Os van, B. (Bastiaan)1674Knobbe, E. (Elise)1553½ – ½
Sarkisyan, S. (Sergei)1631Steenstra, M. (Menno)1386½ – ½
Gemiddelde Rating:1811Gemiddelde Rating:16375½-2½

Uitslag ESG 1 – Schaakwoude 2

ESG Emmen 1RatingSchaakwoude 2RatingRonde 9
Voss, J.H. (Herman)1932Banning, C. (Cees)18760 – 1
Brinks, J.W. (Jan Willem)1903Zagema, J.S. (Jan Sybren)17951 – 0
Struik, M. (Marcel)1979Torensma, C. (Christian)1918½ – ½
Os van, J.C. (Jan)1873Heide van der, H. (Henk)17211 – 0
Többen, D.Y. (Douwe)1787Torensma, J. (Jan)1788½ – ½
Fokkens, W.G. (Wim)1790Drijver, E. (Evert)1806½ – ½
Os van, B. (Bastiaan)1688Houpst, C.H.J. (Christiaan)16940 – 1
Sarkisyan, S. (Sergei)1643Vroom, B. (Bauke)17720 – 1
Gemiddelde Rating:1824Gemiddelde Rating:17963½-4½

Uitslag Tjonger Aa Linde 1 – ESG 1

Tjonger Aa Linde 1RatingESG Emmen 1RatingRonde 8
Bavel van, F. (Ferdi)1973Voss, J.H. (Herman)1932½ – ½
Jhirad, N.R. (Nick)1854Brinks, J.W. (Jan Willem)19160 – 1
Urk van, A. (Auke)1892Struik, M. (Marcel)19810 – 1
Abma, K. (Klaas)1799Os van, J.C. (Jan)18730 – 1
Siblesz, J.T. (Tjeerd)1802Többen, D.Y. (Douwe)17870 – 1
Zwaag van der, B.P. (Bas)1791Meijeringh, A. (Arjen)14201 – 0
Velde, J. (Jan)1838Os van, B. (Bastiaan)1707½ – ½
Kesteren van, S.G. (Stef)1793Sarkisyan, S. (Sergei)16511 – 0
Gemiddelde Rating:1843Gemiddelde Rating:17833 – 5

Uitslag ESG 1 – Groninger Combinatie 4

ESG Emmen 1RatingGroninger Combinatie 4RatingRonde 7
Voss, J.H. (Herman)1916Poel van de, T. (Taco)18281 – 0
Brinks, J.W. (Jan Willem)1916Spears, R. (Russell)17510 – 1
Struik, M. (Marcel)1981Yakinsyah, K. (Kawar)18821 – 0
Os van, J.C. (Jan)1846Huizinga, E.M. (Egbert)17621 – 0
Gerbens, A.J. (Almar)1640Karsdorp, G.N. (Nico)1654½ – ½
Fokkens, W.G. (Wim)1776Janssen, E.J. (Eddie)16831 – 0
Os van, B. (Bastiaan)1707Klooster, J. (Jim)15150 – 1
Sarkisyan, S. (Sergei)1651Zwanepol, J. (Johan)16231 – 0
Gemiddelde Rating:1804Gemiddelde Rating:17125½-2½

Resultaten Hardenberg 2 – ESG 1 5-02-2022

Reinders, J. (Joan)1880Voss, J.H. (Herman)19040 – 1
Waardenburg, L.A. (Lisanne)1827Brinks, J.W. (Jan Willem)1913½ – ½
Brons, H.H. (Henk)1710Struik, M. (Marcel)19800 – 1
Hesselink, R.J.A. (Rutger)1763Os van, J.C. (Jan)18671 – 0
Waardenburg, M.D. (Marlinde)1843Többen, D.Y. (Douwe)1782½ – ½
Zwaagstra, M.B. (Marten)1720Selten, A.W.M. (Ton)1696½ – ½
Hamhuis, J. (Jasper)1627Os van, B. (Bastiaan)1710½ – ½
Spanjers, E. (Edgar)1650Sarkisyan, S. (Sergei)15960 – 1
Gemiddelde Rating:1753Gemiddelde Rating:18063 – 5


Resultaten Staunton 2 – ESG 1 27 -11-2021

Staunton Groningen 2RatingESG Emmen 1RatingRonde 4
Wage, S. (Sander)1980Voss, J.H. (Herman)19191 – 0
Blom, Y.H. (Yeb)1820Brinks, J.W. (Jan Willem)19261 – 0
Vries de, A. (Arjan)1683Struik, M. (Marcel)19760 – 1
Bay, A. (Anders)1761Os van, J.C. (Jan)18891 – 0
Seijen, H.G. (Henk)1743Többen, D.Y. (Douwe)1803½ – ½
Kruisinga, B. (Bram)1794Selten, A.W.M. (Ton)16910 – 1
Hettinga, J. (Jaap)1621Os van, B. (Bastiaan)16980 – 1
Vos, W.P. (Wiert)1640Gerbens, A.J. (Almar)1645½ – ½
Gemiddelde Rating:1755Gemiddelde Rating:18184-4


Resultaten ESG 1 – Assen 2 6-11-2021

ESG Emmen 1RatingAssen 2RatingRonde 3
Voss, J.H. (Herman)1919Dijkstra, M. (Maarten)20060 – 1
Brinks, J.W. (Jan Willem)1926Velzen van, M. (Martin)1932½ – ½
Gerbens, A.J. (Almar)1645Smit, H. (Hans)18930 – 1
Os van, J.C. (Jan)1889Wierenga, J. (Jaël)1740½ – ½
Többen, D.Y. (Douwe)1803Hoolsema, M. (Maarten)18780 – 1
Selten, A.W.M. (Ton)1691Niemeijer, L. (Léon)17320 – 1
Os van, B. (Bastiaan)1698Heij, A. (Abedin)1757½ – ½
Sarkisyan, S. (Sergei)1563Faber, A. (Ab)19511 – 0
Gemiddelde Rating:1767Gemiddelde Rating:18612½-5½


Resultaten Sissa 2 -ESG 1 18-09-2021

Sissa 2Rookus, S.P. (Sjoerd)1874ESG 1Voss, J.H. (Herman)19341 – 0
Torenbosch, J. (Jorn)1895Brinks, J.W. (Jan Willem)19401 – 0
Santema, T. (Tjeerd)1860Struik, M. (Marcel)19670 – 1
Roorda, M. (Maarten)1834Os van, J.C. (Jan)1891½ – ½
Manenschijn, W. (Wouter)1722Többen, D.Y. (Douwe)1806½ – ½
Cleveringa, W.P. (Writser)1714Os van, B. (Bastiaan)16840 – 1
Bloemhof, R.B.P. (Ruben)0Selten, A.W.M. (Ton)16910 – 1
Brand, N.W. (Niels)0Sarkisyan, S. (Sergei)15631 – 0
18-9-2021Gemiddelde Rating:1817.Gemiddelde Rating:18104-4

ESG speelt in:
‘t Brinkenhoes
Mantingerbrink 140
Emmen Bargeres

speelavond:              maandag 18:30 jeugd      maandag 19:30 senioren

jeugdafdeling:
Info:  Almar Gerbens
Tel: 06-53143640

verdere gegevens ESG:    zie bestuur ESG

 

voorzitter:
Jan van Os
Tel: 06-40818120

Indeling interne competitie:
Almar Gerbens
Tel: 06-53143640

Externe competitie:         Jan van Os                    Tel: 06-40818120

 

Heeft u zin in schaken?

Dan zijn wij op zoek naar u! De schaakvereniging ESG in Emmen verwelkomt nieuwe leden van harte in haar vereniging. Wij spelen op maandagavond vanaf 19:30 uur (jeugd om 18:30 uur) in wijk- centrum  ’t Brinkenhoes, Mantingerbrink 140 in Emmen-Bargeres.

Info:  Jan van Os               Tel: 06-40818120

Archief

Categorieën

%d bloggers liken dit: