Emmer Schaak Genootschap

ESG Emmen

Archief externe

KNSB: ESG 1

seizoen 2018-2019

ESG 1
1   15 september  2018 LOS 1 – ESG 1 7   1
2     6 oktober       2018 ESG 1 _  Schaakwoude 2  –
3    3 november    2018 Philidor 1847 3 – ESG 1 3  – 5
4  24 november    2018 ESG 1 – Groninger Combinatie 3  –
5  15 december    2018 Sneek 2 – ESG 1 3  – 5
6    9 februari       2019 ESG 1 – Groninger Combinatie 4  –
7  16 maart          2019 ESG 1 – Staunton 2  –
8  13 april            2019 Tjonger Aa Linde 1- ESG 1  –
9  11 mei             2019 ESG 1 – Hardenberg 2

https://knsb.netstand.nl/scores/index/14

https://knsb.netstand.nl/

ESG1-TAL uitslag

KNSB stand 8e ronde

KNSB stand 8e ronde.jpg

ESG1-Staunton 2 uitslag

 

ESG1-GC4 uitslag.jpg

ESG1-Sneek uislag

ESG1-GC3

Philidor -esg

ESG1-Schaakwoude2 uislag

esg222

KNSB: beker

 

Ronde 1: Donderdag 4 maart in Deventer

DSG Pallas  – ESG
3 – 1

Ronde: 1

DSG Pallas

ESG Emmen

Pavoordt van de, M. (Max) 2144 Struik , M. (Marcel) 1932 z-w 1 – 0
Roos de, R. (Radboud) 1914 Hondema , E.C. (Evert) 1859 w-z 1 – 0
Klinge , J.R. (Jim) 1995 Többen , D.Y. (Douwe) 1822 z-w 1 – 0
Paans , J. (Johnny) 1902 Os van, J.C. (Jan) 1788 w-z 0 – 1
Gemiddelde Rating: 1989 Gemiddelde Rating: 1850 3-1

Nosbo: ESG 1

seizoen 2018-2019

ESG I

T  Datum ESG 1 Tegenstander      
r1 ma 08 okt ESG 1 HSP/Veendam 1  –
r2 ma 05 nov ESG 1 Hoogeveen 1  –
r3 vr 30 nov Assen 1 ESG 1  –
r4 ma 07 jan ESG 1 SISSA 2  –
r5 vr 15 feb Het Kasteel 1 ESG 1 2  – 6
r6 ma 18 mrt ESG 1 Groninger Combinatie 1 3  – 5
r7 di 16 apr Lewenborg 1 ESG 1 4  – 4

Nosbo-competitie resultaten

Nosbo-uitslagen en standen

uitslag ESG1 7e ronde

tabel esg1 7e ronde

stand na 7e ronde

uitslag ESG1 6e ronde

 

uitslag ESG1 5e rondeuitslag esg1 4e ronde

 

 

uitslag ESG1 3e ronde

 

uitslag ESG1 2e rondeuitslag ESG1 1e ronde

Nosbo: ESG 2

 

ESG II

T ESG 2  Tegenstander
r1 ma 15 okt Valthermond 1 ESG 2  –
r2 vr 16 nov SISSA 3 ESG 2 4  – 2
r3 ma 03 dec ESG 2 JH Kruit 1 2  – 4
r4 ma 14 jan Roden 2 ESG 2  –
r5 ma 25 feb ESG 2 Het Kasteel 2 2  – 4
r6 do 28 mrt Dwingeloo 1 ESG 2  –   ½
r7 ma 06 mei ESG 2 Haren & Oostermoer 2

https://www.nosbo.nl/images/documenten/html/2018/WebNOSBO2018A/1B/R1.html

uitslag ESG2 6e rondevoortschrijdingstabel ESG2 6e rondestand ESG2 6e ronde

 

uitslag ESG2 5e ronde

uitslag esg2 4e ronde

uitslag ESG2 3e ronde

uitslag ESG2 2e ronde

uitslag ESG2 1e ronde

Nosbo: beker

seizoen 2018-2019

1e ronde Nosbo bekerwedstrijden:

https://www.nosbo.nl/uitslagen-en-standen

vrijdag 29 maart: Assen 1 – ESG 1  2½ – 1½

Assen1 -ESG1

bekerteam esg1

 

maandag 4 maart: ESG 1 – Staunton 1  2½ – 1½

beker ESG1-Staunton1.jpg

bekerteam esg1

vrijdag 1 februari: Van der Linde 1 – ESG 1 1½ – 2½

Van der Linde -ESG

dinsdag 13 november: HSP/Veendam 3 – ESG 1  2 – 2  winst na snelschaken: ½ – 3½

maandag 19 november: ESG 2 – Van der Linde 1  1 – 3

HSP-Veendam - ESG1

 

ESG2- vd Linde

ESG 1

programma seizoen 2017 – 2018

ESG 1
r.1 ma 16-10 ESG 1 ESG 2 7 1
r.2 di 14-11 Hoogeveen 1 ESG 1
r.3 ma 18-12 ESG 1 Haren-Oostermoer 2 4 4
r.4 ma 15-01 Roden 2 ESG 1 2 6
r.5 do 15-02 Dwingeloo ESG 1
r.6 ma 19-03 ESG 1 Het Kasteel 2
r.7 za 14-04 Assen 3 ESG1 4 4

Persoonlijke resultaten:

ESG 1  Ro 1 2 3 4 5 6 7 N W Brd kl  Rc TPR W-We
1. Marcel Struik 1910 ½ 1 ½ ½ 1 1 ½ 7 5 1 1w 1669 1831 -0.317
2. Jan van Os 1823 ½ ½ 0 1 0 ½ ½ 7 3 2 1z 1686 1634 -1.773
3. Douwe Többen 1816 1 ½ 1 1 ½ 1 ½ 7 3 1w 1611 1837 +0.238
4. Ton Selten 1736 1 1 1 4 1z 1687 1904 +0.432
5. Wim Fokkens 1795 1 ½ ½ 1 1 ½ 6 4 1520 1713 -0.518
6. Evert Hondema 1747 1 1 0 1 1 1 1 7 6 5 1w 1535 1840 +0.635
7. Geert ten Hietbrink 1750 1 1 1 0 1 ½ 0 7 6 1z 1570 1675 -0.539
8. Almar Gerbens 1659 ½ 0 1 1 1 0 6 7 2w 1508 1568 -0.765
9. Fred van Leeuwen 1562 1 ½ 2 7.5 1376 1569 +0.034
10. Bastiaan van Os 1649 1 ½ 1 ½ 1 1 6 5 8 2z 1517 1793 +1.003

Eindstand:

r7 Klasse 1A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. ESG 1 1765 12 39½ 4 4 7 6
2. Dwingeloo 1662 10 30 5 3 5
3. Haren&Oostermoer 2 1599 9 32 4 3 3
4. Hoogeveen 2 1595 8 27½ 5 5
5. Assen 3 1575 7 28 4 5 6
6. Het Kasteel 2 1520 6 29 6
7. ESG 2 1504 4 21 1 3 2 2 5
8. Roden 2 1550 0 17 2 3 3

https://www.nosbo.nl/uitslagen-en-standen

 

Uitslag 7e ronde:  Gezamenlijke slotronde in Zuidlaren

Assen 3 1560 ESG 1 1769 4 4 za 14 apr
1. Abedin Heij 1600 Marcel Struik 1910 ½ ½
2. Wout Knol 1746 Jan van Os 1823 ½ ½
3. Cor van der Werff 1590 Douwe Többen 1816 ½ ½
4. Jacob Dijkstra 1531 Wim Fokkens 1795 ½ ½
5. Lukas Kosse 1520 Evert Hondema 1747 0 1
6. Nanning van Mulken 1525 Geert ten Hietbrink 1750 1 0
7. Jaël Wierenga 1449 Almar Gerbens 1659 1 0
8. Nico Ringenaldus 1516 Bastiaan van Os 1649 0 1

Uitslag 6e ronde

T ESG 1 1758 Het Kasteel 2 1534 ma 19 mrt
1. Marcel Struik 1910 Henk Arends 1618 1 0
2. Jan van Os 1823 Valentijn van de Scheer 1807 ½ ½
3. Douwe Többen 1816 Ids Breimer 1581 1 0
4. Wim Fokkens 1795 Arnold Hoogeveen 1568 1 0
5. Evert Hondema 1747 Vincent Akkerman 1448 1 0
6. Geert ten Hietbrink 1750 Willem Schepers 1449 ½ ½
7. Almar Gerbens 1659 Roelof Top 1440 1 0
8. Fred van Leeuwen 1562 Luc Deuling 1360 ½ ½

 

Uitslag 5e ronde

Dwingeloo 1680 ESG 1 1761 do 15 feb
1. Henk Langbroek 1819 Marcel Struik 1910 0 1
2. Henk Strating 1863 Jan van Os 1823 1 0
3. Jetze van der Veen 1711 Douwe Többen 1816 ½ ½
4. Fokko Tuin 1687 Ton Selten 1736 0 1
5. Berto Homan 1725 Evert Hondema 1747 0 1
6. Albert Koops 1610 Geert ten Hietbrink 1750 0 1
7. Piet Tijssen 1532 Almar Gerbens 1659 0 1
8. Eric Moerland 1493 Bastiaan van Os 1649 0 1

Uitslag 4e ronde

T Roden 2 1546 ESG 1 1772 2 6 ma 15 jan
1. Jan Duisterwinkel 1500 Marcel Struik 1876 ½ ½
2. Ale Bakker 1530 Jan van Os 1843 0 1
3. Mark Hoogendijk 1462 Douwe Többen 1814 0 1
4. Olaus Diebrink 1575 Wim Fokkens 1809 0 1
5. Menno Keizer 1633 Evert Hondema 1758 0 1
6. Theo Wolthekker 1626 Geert ten Hietbrink 1743 1 0
7. Jeppe Teensma 1508 Almar Gerbens 1686 0 1
8. Jan van Spijker 1533 Bastiaan van Os 1644 ½ ½

Uitslag 3e ronde

ESG 1 1772 Haren&Oostermoer 2 1586 4 4 ma 18 dec
1. Marcel Struik 1876 Harry Gielen 1746 ½ ½
2. Jan van Os 1843 Tomas Hiemstra 1709 0 1
3. Douwe Többen 1814 Kees Romijn 1764 1 0
4. Wim Fokkens 1809 Majid Hashemy 1463 ½ ½
5. Evert Hondema 1758 Carla Graafland 1546 0 1
6. Geert ten Hietbrink 1743 Harry de Groot 1547 1 0
7. Almar Gerbens 1686 Stephan van der Hagen 1429 0 1
8. Bastiaan van Os 1644 Peter Weites 1483 1 0

Uitslag 2e ronde

Hoogeveen 2 1615 ESG 1 1772 di 14 nov
1. Jeroen Bottema 1640 Marcel Struik 1876 0 1
2. Ton van Seventer 1519 Jan van Os 1843 ½ ½
3. Theo Witkamp 1609 Douwe Többen 1814 ½ ½
4. Wim Stevens 1520 Wim Fokkens 1809 ½ ½
5. Frans van Amerongen 1488 Evert Hondema 1758 0 1
6. Bert Janmaat 1755 Geert ten Hietbrink 1743 0 1
7. Leo Spaans 1688 Almar Gerbens 1686 ½ ½
8. Ruud Winkel 1699 Bastiaan van Os 1644 ½ ½

Uitslagen 1e ronde:

ESG 1 1754 ESG 2 1497 7 1 ma 16 okt
1. Marcel Struik 1837 Willem Boontje 1759 ½ ½
2. Jan van Os 1850 Ton Selten 1625 ½ ½
3. Douwe Többen 1814 Sergei Sarkisyan 1 0
4. Wim Fokkens 1806 Hans Hut 1464 1 0
5. Evert Hondema 1801 Marcelis van Holst 1385 1 0
6. Geert ten Hietbrink 1738 Anneke Boomsma 1480 1 0
7. Fred van Leeuwen 1548 Sebo Detmers 1393 1 0
8. Bastiaan van Os 1640 Klaas Tiemens 1376 1 0

ESG 2

Programma seizoen 2017 – 2018:

ESG 2
r.1 ma 16-10 ESG 1 ESG2 7  1
r.2 ma 20-11 ESG2 Het Kasteel2 2  6
r.3 vr 08-12 Assen 3 ESG2 2  6
r.4 ma 15-01 ESG2 Dwingeloo 3  5
r.5 ma 12-02 ESG2 Hoogeveen 2  3½
r.6 vr 23-03 Haren-Oostermoer 2 ESG2  3½
r.7 za 14-04 ESG2 Roden 2 5  3

 Persoonlijke resultaten:

ESG 2  Ro 1 2 3 4 5 6 7 N W Brd kl  Rc TPR W-We
1. Willem Boontje 1760 ½ 0 0 ½ 1 1 1 7 4 1 1z 1696 1748 -0.018
2. Fred van Leeuwen 1562 1 1 1 2 1w 1622 1785 +0.583
3. Ton Selten 1736 ½ 0 1 0 0 1 6 2 1727 1667 -0.211
4. Raymond Hof 1437 0 1 1 ½ ½ 0 6 3 3.8 4w 1620 1620 +1.443
5. Arjen Meijeringh ½ 1 ½ 4 1w 1572 1572
6. Hans Hut 1414 0 0 0 0 0 0 1 7 1 4 3z 1606 1301 -1.056
7. Marcelis van Holst 1360 0 0 0 0 0 0 0 7 0 4.9 3z 1590 1123 -1.705
8. Sergei Sarkisyan 1558 0 1 0 ½ 1 ½ 6 3 5.2 2w 1566 1566 +0.041
9. Sebo Detmers 1372 0 0 0 1 1 ½ ½ 7 3 7 1z 1515 1464 +0.799
10. Anneke Boomsma 1435 0 1 0 0 0 1 1 7 3 7.7 1w 1500 1449 -0.101
11. Klaas Tiemens 1371 0 1 0 8 1z 1640 1313 -0.178

Eindstand:

r7 Klasse 1A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. ESG 1 1765 12 39½ 4 4 7 6
2. Dwingeloo 1662 10 30 5 3 5
3. Haren&Oostermoer 2 1599 9 32 4 3 3
4. Hoogeveen 2 1595 8 27½ 5 5
5. Assen 3 1575 7 28 4 5 6
6. Het Kasteel 2 1520 6 29 6
7. ESG 2 1504 4 21 1 3 2 2 5
8. Roden 2 1550 0 17 2 3 3

https://www.nosbo.nl/uitslagen-en-standen

Uitslag 7e ronde:  Gezamenlijke slotronde in Zuidlaren

ESG 2 1502 Roden 2 1541 5 3 za 14 apr
1. Willem Boontje 1760 Theo Wolthekker 1691 1 0
2. Ton Selten 1736 Jeppe Teensma 1530 1 0
3. Raymond Hof 1437 Menno Keizer 1600 0 1
4. Arjen Meijeringh Jan van Spijker 1572 ½ ½
5. Marcelis van Holst 1360 Ale Bakker 1487 0 1
6. Hans Hut 1414 Arend van der Burgh 1479 1 0
7. Sebo Detmers 1372 Arnold Meijster 1519 ½ ½
8. Anneke Boomsma 1435 Mark Hoogendijk 1450 1 0

6e ronde:

T Haren&Oostermoer 2 1606 ESG 2 1509 vr 23 mrt
1. Tomas Hiemstra 1719 Willem Boontje 1760 0 1
2. Harry Gielen 1759 Ton Selten 1736 1 0
3. Kees Romijn 1734 Raymond Hof 1437 ½ ½
4. Joris Spanjer 1575 Sergei Sarkisyan 1558 ½ ½
5. Emiel van der Feen 1678 Marcelis van Holst 1360 1 0
6. Majid Hashemy 1498 Hans Hut 1414 1 0
7. Carla Graafland 1563 Sebo Detmers 1372 ½ ½
8. Vincent Richtering B.R. 1319 Anneke Boomsma 1435 0 1

5e ronde:

ESG 2 1487 Hoogeveen 2 1568 ma 12 feb
1. Willem Boontje 1760 Leo Spaans 1730 1 0
2. Fred van Leeuwen 1562 Ruud Winkel 1622 1 0
3. Hans Hut 1414 Theo Witkamp 1623 0 1
4. Raymond Hof 1437 Jeroen Bottema 1522 ½ ½
5. Marcelis van Holst 1360 Wim Stevens 1525 0 1
6. Sergei Sarkisyan 1558 Jan Peek 1494 1 0
7. Sebo Detmers 1372 Frans van Amerongen 1491 1 0
8. Anneke Boomsma 1435 Rudi Danker 1541 0 1

4e ronde:

ma 15 jan

 

ESG 2 1501 Dwingeloo 1643 3 5 ma 15 jan
1. Willem Boontje 1736 Berto Homan 1710 ½ ½
2. Ton Selten 1682 Henk Strating 1846 0 1
3. Hans Hut 1448 Jetze van der Veen 1692 0 1
4. Raymond Hof 1419 Fokko Tuin 1722 1 0
5. Marcelis van Holst 1383 Piet Tijssen 1522 0 1
6. Sergei Sarkisyan Albert Koops 1606 ½ ½
7. Sebo Detmers 1373 Be Damman 1566 1 0
8. Anneke Boomsma 1466 Eric Moerland 1481 0 1

3e ronde:

Assen 3 1599 ESG 2 1501 6 2 vr 08 dec
1. Abedin Heij 1569 Willem Boontje 1736 1 0
2. Cor van der Werff 1622 Ton Selten 1682 0 1
3. Wout Knol 1752 Hans Hut 1448 1 0
4. Gerard Voorintholt 1678 Marcelis van Holst 1383 1 0
5. Lukas Kosse 1561 Raymond Hof 1419 0 1
6. Jacob Dijkstra 1521 Sergei Sarkisyan 1 0
7. Nanning van Mulken 1502 Sebo Detmers 1373 1 0
8. Jan Boer 1587 Anneke Boomsma 1466 1 0

 

2e ronde:

ESG 2 1501 Het Kasteel 2 1498 2 6 ma 20 nov
1. Willem Boontje 1736 Henk Arends 1619 0 1
2. Ton Selten 1682 Valentijn van de Scheer 1757 0 1
3. Hans Hut 1448 Vincent Akkerman 1395 0 1
4. Raymond Hof 1419 Arnold Hoogeveen 1580 0 1
5. Marcelis van Holst 1383 Willem Schepers 1437 0 1
6. Sergei Sarkisyan Anne Sluiter 1388 1 0
7. Sebo Detmers 1373 Roelof Top 1418 0 1
8. Anneke Boomsma 1466 Luc Deuling 1386 1 0

 

1e ronde:

ESG 1 1754 ESG 2 1497 7 1 ma 16 okt
1. Marcel Struik 1837 Willem Boontje 1759 ½ ½
2. Jan van Os 1850 Ton Selten 1625 ½ ½
3. Douwe Többen 1814 Sergei Sarkisyan 1 0
4. Wim Fokkens 1806 Hans Hut 1464 1 0
5. Evert Hondema 1801 Marcelis van Holst 1385 1 0
6. Geert ten Hietbrink 1738 Anneke Boomsma 1480 1 0
7. Fred van Leeuwen 1548 Sebo Detmers 1393 1 0
8. Bastiaan van Os 1640 Klaas Tiemens 1376 1 0

 

Bekercompetitie

programma seizoen 2017 – 2018

ma.  27-11-2017:   Valthermond – ESG 2                             2    – 2  ( 2 – 1)

do.   30-11-2017:   Groninger Comb.6 – ESG 1                  0     – 4

ma. 22 -01-2018:  ESG – Haren-Oostermoer                    2½ – 1½

ma.    5-03-2018:  ESG – Sissa 4                                             2     – 2  ( ½ – 3½)

https://www.nosbo.nl/uitslagen-en-standen

ESG 1 1836 SISSA 4 1772 ma 05 mrt 2 – 2 ½ – 3½
1. Marcel Struik 1910 Jorn Torenbosch 1708 1 – 0 0 – 1
2. Jan van Os 1823 Mathijs de Jong 0 – 1  ½ – ½
3. Douwe Többen 1816 Maarten Roorda 1822 ½ – ½  0 – 1
4. Wim Fokkens 1795 Sjoerd Rookus 1785 ½ – ½ 0 – 1
Team gaat door.

 

ESG 1 1836 Haren&Oostermoer 1 1815 ma 22 jan
1. Marcel Struik 1876 Johan Klinkhammer 2036 1 0
2. Jan van Os 1843 Bart Romijn 1670 ½ ½
3. Wim Fokkens 1809 Paulo Valiente 1778 0 1
4. Douwe Többen 1814 Andreas Tasma 1775 1 0

 

Groninger Combinatie 6 1428 ESG 1 1819 0 4 do 30 nov
1. Oswaldo Sield 1481 Marcel Struik 1876 0 1
2. Paul Zilverberg 1369 Jan van Os 1843 0 1
3. Wim Krijnen 1399 Douwe Többen 1814 0 1
4. Jaap Veninga 1462 Geert ten Hietbrink 1743 0 1

 

Valthermond 1563 ESG 2 1494 2 2 ma 27 nov
1. Karel Stolte 1640 Willem Boontje 1736 ½ ½
2. Henk Stuut 1577 Hans Hut 1448 ½ ½
3. Peter Kolthof 1473 Raymond Hof 1419 1 0
4. Bram Rookus Sebo Detmers 1373 0 1
Team gaat door.

 

Viertallencompetitie 2017-2018

ESG V1

Klasse TOP B
ma 30 okt. Staunton V1 – ESG V1  2½    1½
vr 24 nov. Haren/Oostermoer V1 – ESG V1      
ma 8 jan. ESG V1 – Groninger Combinatie V3  4    0
vr 26 jan  Sissa V2 – ESG V1  2½    
ma 19 feb, ESG V1 – Groninger Combinatie V2  2   –   2

ESG V2

Klasse REG C
ma 6 nov. Ter Apel V1 – ESG V2   0    4
vr 1 dec. Sissa Sisters – ESG V2   3    1
ma 19 febr. ESG V2 – Paardensprong V1   2   –  2
ma 5 feb. Staunton V2 – ESG V2   2    2
 
ma 12 mrt. ESG 2 – HSP/Veendam V1                                                 2       –        2

https://www.nosbo.nl/uitslagen-en-standen

Eindstand:

r5 Top B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SISSA v2 1802 10 14 4
2. Staunton v1 1797 7 11½ 2 3
3. ESG v1 1800 5 11½ 2 4
4. Groninger Combinatie v4 1693 4 2 2
5. Groninger Combinatie v3 1749 4 8 2 0 2
6. Haren&Oostermoer v 1646 0 0 1

 

r5 Regio C Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SISSA sisters 1327 9 13½ 3 2
2. HSP/Veendam v1 1424 5 13 2 4 4
3. ESG v2 1447 5 11 1 2 2 2 4
4. Staunton v2 1471 5 10 2 * 4
5. Paardensprong v 1170 3 6 2 0 2 * 2
6. Ter Apel v 1009 1 ½ 0 0 0 2

Ronde 5

ESG v2 1442 HSP/Veendam v1 1558 2 2 ma 12 mrt
1. Sergei Sarkisyan 1558 Kor Drent 1646 0 1
2. Raymond Hof 1437 Rudolf Loos 1712 0 1
3. Hans Hut 1414 Wim Pruim 1317 1 0
4. Marcelis van Holst 1360 NO 1 0 Regl.

 

ESG v1 1811 Groninger Combinatie v4 1611 2 2 ma 19 feb
1. Marcel Struik 1910 Tim Loos 1754 0 1
2. Jan van Os 1823 Henk van der Meer 1681 0 1
3. Willem Boontje 1760 Annelies van den Heuvel 1609 1 0
4. Geert ten Hietbrink 1750 Paul Zilverberg 1401 1 0

Ronde 3; inhaalwedstrijd

Staunton v2 1488 ESG v2 1445 2 2 ma 05 feb
1. Bauke Koole 1880 Hans Hut 1414 1 0
2. Oscar Hoppen 1301 Raymond Hof 1437 0 1
3. Michiel Meeuwsen 1474 Sebo Detmers 1372 1 0
4. Jan van Reijendam 1298 Sergei Sarkisyan 1558 0 1

Ronde 4

Staunton v2 1488 ESG v2 1445 2 2 ma 05 feb
1. Bauke Koole 1880 Hans Hut 1414 1 0
2. Oscar Hoppen 1301 Raymond Hof 1437 0 1
3. Michiel Meeuwsen 1474 Sebo Detmers 1372 1 0
4. Jan van Reijendam 1298 Sergei Sarkisyan 1558 0 1

 

SISSA v2 1776 ESG v1 1772 vr 26 jan
1. Willem Sipkema 1839 Marcel Struik 1876 0 1
2. Maarten Hemmes 1909 Jan van Os 1843 ½ ½
3. Tjeerd Santema 1706 Almar Gerbens 1686 1 0
4. Writser Cleveringa 1648 Ton Selten 1682 1 0

Ronde 3

ESG v1 1817 Groninger Combinatie v3 1740 4 0 ma 08 jan
1. Marcel Struik 1876 Taco van de Poel 1854 1 0
2. Jan van Os 1843 Jaap Ham 1682 1 0
3. Willem Boontje 1736 Russell Spears 1744 1 0
4. Douwe Többen 1814 Gerard Potjer 1678 1 0

Ronde 2

SISSA sisters 1367 ESG v2 1417 3 1 vr 01 dec
1. Maria Burgsma 1353 Hans Hut 1448 1 0
2. Sophie Welling 1733 Marcelis van Holst 1383 1 0
3. Dionne Wigboldus 1509 Raymond Hof 1419 1 0
4. Nieske Meindertsma 873 Sergei Sarkisyan 0 1

Ronde 2

Haren&Oostermoer v 1639 ESG v1 1785 vr 24 nov
1. Andreas Tasma 1775 Marcel Struik 1876 0 1
2. Bart Romijn 1670 Jan van Os 1843 ½ ½
3. Emiel van der Feen 1649 Almar Gerbens 1686 1 0
4. Majid Hashemy 1463 Willem Boontje 1736 0 1

Ronde 1

T Ter Apel v 921 ESG v2 1423 0 4 ma 06 nov
1. Bob Bianchi Hans Hut 1464 0 1
2. Dries Drenth 873 Raymond Hof 1419 0 1
3. Johan Kuipers 969 Marcelis van Holst 1385 0 1
4. Gijs van Nes Sergei Sarkisyan 0 1

Ronde 1

Staunton v1 1814 ESG v1 1815 ma 30 okt
1. Jonas Hilwerda 2080 Marcel Struik 1837 0 1
2. Piet Mulder 1869 Jan van Os 1850 ½ ½
3. Jeroen Groot 1753 Douwe Többen 1814 1 0
4. Wiert Vos 1556 Willem Boontje 1759 1 0

 

 

 

 

Seizoen 2016-2017

ESG V1, V2 en V3

De uitslagen:

ESG V1

ma 31 okt ESG V1 ESG V2     ½
do 17 nov GC V2 ESG V1  2  2
ma 12 dec ESG V1 Assen V1  1  3
do 26 jan GC V1 ESG V1  2  2
ma 27 feb ESG V1 Staunton V1  1  3
ma 20 mrt ESG V1 Sissa V2  2  2
vr 21 apr Sissa V1 ESG V1  4  0

ESG V2

ma 31 okt ESG V1 ESG V2    ½
ma 14 nov ESG V2 Sissa V2    ½  3½
vr   9 dec Sissa V1 ESG V2  4  0
ma 23 jan Staunton V1 ESG V2  3  1
ma 27 feb ESG V2 GC V2  2½  1½
vr 24 mrt Assen V1 ESG V2  3½    ½
ma 10 apr ESG V2 GC V1  1  3

ESG V3

ma   7 nov ESG V3 Hoogeveen V1    ½  3½
ma 28 nov Rochade V1 ESG V3  2½  1½
ma 16 jan ESG V3 Ter Apel V1  4  0
ma   6 feb ESG V3 Haren & Oostermoer V1   2½  1½
di 14 mrt HSP/Veendam V1 ESG V3  1  3

http://www.nosbo.nl/uitslagen-en-standen

Scoretabel

ESG V1 R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
Marcel  Struik 1  0  ½  1  0  1  0
Jan  van  Os 1  1  ½  0  0  ½  0
Willem  Boontje 1  1  0  0  1  ½  0
Evert  Hondema  0  0  1  0  0
Douwe  Többen ½  0
ESG V2 R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
Ton  Selten 0  0  0  0  0  0 0
Theo  Dijkstra 0  0  0  1  0 0
Geert  ten  Hietbrink  0  0  1  1  ½ ½
Almar  Gerbens ½  1  0  0  ½  0 ½
N.O. 0
Hans Hut  0
ESG V3 R1 R2 R3 R4 R5
Hans Hut  0  1  1  0  1
Raymond Hof  0  ½  1  1  0
Marcelis van Holst  ½  0  1  1  1
Sebo Detmers  0  0  1  1
 Anneke Boomsma  ½

De persoonlijke resultaten per wedstrijd:

SISSA 2260 ESG 1820 4 0 ma 01 mei
1. Nick Maatman 2366 Marcel Struik 1850 1 0
2. Koen Lambrechts 2267 Jan van Os 1842 1 0
3. Arjan Dijkstra 2197 Douwe Többen 1807 1 0
4. Paul ten Vergert 2212 Willem Boontje 1779 1 0
ESG 2 1713 Groninger Combinatie 1847 1 3 ma 10 apr
1. Ton Selten 1697 Govert Pellikaan 1944 0 1
2. Theo Dijkstra 1753 Robert de Boer 1984 0 1
3. Geert ten Hietbrink 1740 Russell Spears 1718 ½ ½
4. Almar Gerbens 1663 Jaap Ham 1742 ½ ½
Assen 1862 ESG 2 1713 ½ vr 24 mrt
1. Rieks Taal 2089 Ton Selten 1697 1 0
2. Arjan Dwarshuis 1953 Theo Dijkstra 1753 1 0
3. Ben van Os 1770 Geert ten Hietbrink 1740 ½ ½
4. Kenneth Muller 1636 Almar Gerbens 1663 1 0
ESG 1826 SISSA 2 1764 2 2 ma 20 mrt
1. Marcel Struik 1857 Jorn Torenbosch 1345 1 0
2. Jan van Os 1877 Willem Sipkema 1848 ½ ½
3. Evert Hondema 1792 Elias Oude Brunink 1888 0 1
4. Willem Boontje 1778 Jorik Jonker 1975 ½ ½
HSP/Veendam 1285 ESG 3 1395 1 3 di 14 mrt
1. Luuk Smant 1477 Hans Hut 1451 0 1
2. Siebe Haan 1348 Raymond Hof 1359 1 0
3. Henk van Boekel 1273 Marcelis van Holst 1375 0 1
4. Piet Snoek 1042 Sebo Detmers 0 1
ESG 1826 Staunton 1872 1 3 ma 06 mrt
1. Marcel Struik 1857 Jonas Hilwerda 1979 0 1
2. Jan van Os 1877 Erwin van Pelt 1925 0 1
3. Evert Hondema 1792 Piet Mulder 1887 0 1
4. Willem Boontje 1778 Henk Seijen 1698 1 0
ESG 2 1713 GC 2 1808 ma 27 feb
1. Ton Selten 1697 Eelke de Boer 2055 0 1
2. Theo Dijkstra 1753 Machteld van Foreest 1765 1 0
3. Geert ten Hietbrink 1740 Loek van der Hagen 1735 1 0
4. Almar Gerbens 1663 Pieter van Foreest 1678 ½ ½
ESG 3 1395 Haren & Oostermoer 2 1402
1. Hans Hut 1451 Bob Dröge 1541 0 1
2. Raymond Hof 1359 Stefan Oosting 1414 1 0
3. Marcelis van Holst 1375 Alexey Svetachov 1430 1 0
4. Anneke Boomsma Anne Taeke Meijer 1222 ½ ½
Groninger Combinatie 1859 ESG 1826 2 2 do 02 feb
1. Fons van Hamond 1999 Marcel Struik 1857 0 1
2. Bastiaan Geelhoed 1860 Jan van Os 1877 1 0
3. Meelad Al-Jazairi Evert Hondema 1792 0 1
4. Russell Spears 1718 Willem Boontje 1778 1 0
Staunton 1831 ESG 2 1646 3 1 ma 23 jan
1. Jonas Hilwerda 1938 Ton Selten 1719 1 0
2. Erwin van Pelt 1968 Almar Gerbens 1676 1 0
3. Henk Seijen 1795 Geert ten Hietbrink 1726 0 1
4. Jan Hollander 1624 Hans Hut 1465 1 0
ESG 3 1422 Ter Apel 1133 4 0 ma 16 jan
1. Hans Hut 1465 Gerjan Hoijtingh 1131 1 0
2. Raymond Hof 1427 Ferdi de Boer 1135 1 0
3. Marcelis van Holst 1373 Herbert van Weerdenburg 1 0
4. Sebo Detmers Bas Hoijtingh 1 0
ESG 1830 Assen 1962 1 3 ma 12 dec
1. Marcel Struik 1861 Pieter Tromp 2077 ½ ½
2. Jan van Os 1832 Ben van Os 1743 ½ ½
3. Evert Hondema 1849 Rieks Taal 2046 0 1
4. Willem Boontje 1779 Arjan Dwarshuis 1982 0 1
SISSA 2150 ESG 2 1721 4 0 ma 12 dec
1. Frits Rietman 2215 Ton Selten 1719 1 0
2. Paul ten Vergert 2235 Theo Dijkstra 1763 1 0
3. Arjan Dijkstra 2188 Geert ten Hietbrink 1726 1 0
4. Ernst-Jan Pastoor 1961 Almar Gerbens 1676 1 0
Rochade 1600 ESG 3 1422 ma 28 nov
1. Johannes Dijk 1667 Hans Hut 1465 0 1
2. Anton Wijsbeek 1576 Raymond Hof 1427 ½ ½
3. Jan Brouwer 1489 Marcelis van Holst 1373 1 0
4. Jan Westra 1666 Sebo Detmers 1 0
Groninger Combinatie 2 1742 ESG 1830 2 2 do 17 nov
1. Eelke de Boer 2055 Marcel Struik 1861 1 0
2. Machteld van Foreest 1725 Jan van Os 1832 0 1
3. Pieter van Foreest 1710 Evert Hondema 1849 1 0
4. Loek van der Hagen 1480 Willem Boontje 1779 0 1
ESG 2 1721 SISSA 2 1731 1 3 ma 14 nov
.1. Ton Selten 1719 Elias Oude Brunink 1877 0 1
2. Theo Dijkstra 1763 Jorik Jonker 1866 0 1
3. Geert ten Hietbrink 1726 Willem Sipkema 1838 0 1
4. Almar Gerbens 1676 Jorn Torenbosch 1343 1 0
ESG 3 1422 Hoogeveen 1544 ½ ma 07 nov
1. Hans Hut 1465 Bert Janmaat 1682 0 1
2. Raymond Hof 1427 Theo Witkamp 1649 0 1
3. Marcelis van Holst 1373 Frans van Amerongen 1527 ½ ½
4. Sebo Detmers Finn Dullaart 1318 0 1
ESG 1 1833 ESG 2 1676 ½ ma 31 okt
1. Marcel Struik 1834 Ton Selten 1727 1 0
2. Jan van Os 1852 Theo Dijkstra 1584 1 0
3. Willem Boontje 1831 NO 1 0 Regl.
4. Douwe Többen 1816 Almar Gerbens 1717 ½ ½

ESG II

seizoen 2016 -2017

programma
r1 vr. 28okt. Assen III ESG II
r2 ma. 21 nov. ESG II Het Kasteel II  4½
r3 do. 15 dec. Gron. Combinatie V ESG II  6  2
r4 ma. 30 jan. ESG II Sissa V  5  3
r5 ma.  6 mrt. Staunton III ESG II  5  3
r6 ma. 27 mrt. ESG II HSP/Veendam III  6  2
r7 vr. 12 mei ESG II Lewenborg I                  (gezamelijke ronde)  2½  5½
ESG II Bord 1 2 3 4 5 6 7
Theo Dijkstra 1 1  ½ 1  0  ½  1  0
Geert ten Hietbrink 2 1  ½  1  0  ½  ½  0
Almar Gerbens 3 ½      ½  0  1   ½  1  1
Hans Hut 4 0  ½  0  ½   0  1  0
Raymond Hof 5 0  0  0  1   ½  0
Marcelis van Holst 6 0  1  0  ½   0  0  0
Anneke Boomsma 7 0  1  0  1   1  ½  ½
Sebo Detmers 8 0  ½  0  1   0  1  1
Sergei Sarkisyan  1

http://www.nosbo.nl/uitslagen-en-standen

ESG 2 1521 Lewenborg 1796
1. Theo Dijkstra 1690 Hiddo Zuiderweg 1885 0 1
2. Geert ten Hietbrink 1747 Klaas Dijkhuizen 1861 0 1
3. Almar Gerbens 1668 Aldert-Jan Grashuis 1826 1 0
4. Hans Hut 1466 Roy Bons 1852 0 1
5. Raymond Hof 1422 Ramon Middeljans 1845 0 1
6. Marcelis van Holst 1388 Jan Wiebe van Veen 1718 0 1
7. Anneke Boomsma 1457 Piet Beetsma 1685 ½ ½
8. Sebo Detmers 1328 Albert Prins 1692 1 0
ESG 2 1596 HSP/Veendam 3 1525 6 2 ma 27 mrt
1. Theo Dijkstra 1753 Theo Mooijman 1785 1 0
2. Geert ten Hietbrink 1740 Ger Bos 1603 ½ ½
3. Almar Gerbens 1663 Kor Drent 1619 1 0
4. Hans Hut 1451 Piet Jongejan 1580 1 0
5. Sergei Sarkisyan Wim Smit 1473 1 0
6. Marcelis van Holst 1375 Luuk Smant 1477 0 1
7. Anneke Boomsma Siebe Haan 1348 ½ ½
8. Sebo Detmers Wim Pruim 1314 1 0
Staunton 3 1650 ESG 2 1557 5 3 ma 06 mrt
1. Bram Kruisinga 1863 Theo Dijkstra 1753 ½ ½
2. Hans van Zoelen 1729 Geert ten Hietbrink 1740 ½ ½
3. Poppe Dijkhuis 1692 Almar Gerbens 1663 ½ ½
4. Jaap van der Graaf 1664 Hans Hut 1451 1 0
5. Gerrit ten Brinke 1638 Raymond Hof 1359 ½ ½
6. Jan Hollander 1625 Marcelis van Holst 1375 1 0
7. Jaap Hettinga 1588 Anneke Boomsma 0 1
8. Henk Woudsma 1398 Sebo Detmers 1 0
ESG 2 1572 SISSA 5 1452 5 3 ma 30 jan
1. Theo Dijkstra 1763 Johan Visser 1658 0 1
2. Geert ten Hietbrink 1726 Tjeerd Santema 1633 0 1
3. Almar Gerbens 1676 Writser Cleveringa 1619 1 0
4. Hans Hut 1465 Anne van der Veen 1578 ½ ½
5. Raymond Hof 1427 Maria Burgsma 1089 1 0
6. Marcelis van Holst 1373 Flip van ’t Riet 1469 ½ ½
7. Anneke Boomsma Chiel van Huissteden 1165 1 0
8. Sebo Detmers Simon Visscher 1406 1 0
Groninger Combinatie 5 1676 ESG 2 1572 6 2 do 15 dec
1. Nico Karsdorp 1748 Theo Dijkstra 1763 0 1
2. Guido Visser 1782 Geert ten Hietbrink 1726 0 1
3. Tim Loos 1771 Hans Hut 1465 1 0
4. Job Holtz 1720 Almar Gerbens 1676 1 0
5. Ferry Ruigendijk 1679 Raymond Hof 1427 1 0
6. Henk van der Meer 1655 Marcelis van Holst 1373 1 0
7. Oswaldo Sield 1468 Anneke Boomsma 1 0
8. Annelies van den Heuvel 1588 Sebo Detmers 1 0
ESG 2 1572 Het Kasteel 2 1459 ma 21 nov
1. Theo Dijkstra 1763 Henk Arends 1614 ½ ½
2. Geert ten Hietbrink 1726 Arnold Hoogeveen 1574 ½ ½
3. Almar Gerbens 1676 Vincent Akkerman 1262 ½ ½
4. Hans Hut 1465 Jan Gerritsen 1493 ½ ½
5. Raymond Hof 1427 Marlinde Waardenburg 1499 0 1
6. Marcelis van Holst 1373 Willem Schepers 1421 1 0
7. Anneke Boomsma Anne Sluiter 1388 1 0
8. Sebo Detmers Luc Deuling 1422 ½ ½
Assen 3 1592 ESG 2 1544 vr 28 okt
1. Jesper Post 1381 Theo Dijkstra 1584 0 1
2. Abedin Heij 1364 Geert ten Hietbrink 1726 0 1
3. Wout Knol 1786 Almar Gerbens 1693 ½ ½
4. Rene den Dekker 1729 Hans Hut 1459 1 0
5. Waheeb Qatina 1622 Raymond Hof 1427 1 0
6. Gerard Voorintholt 1637 Marcelis van Holst 1373 1 0
7. Jan Boer 1598 Anneke Boomsma 1 0
8. Maarten Bosma 1618 Sebo Detmers 1 0

 

ESG 1

Seizoen 2016 – 2017

programma:

ESG1 speelt in de eersteklasse NOSBO

 

r1 ma 26 sep ESG Staunton 2
r2 do 13 okt Groninger Combinatie 4 ESG 4 4
r3 ma 07 nov ESG Het Kasteel 3 5
r4 do 01 dec Haren & Oostermoer ESG  4½
r5 ma 16 jan ESG Hoogeveen  2½
r6 di 07 feb Middelstum ESG  4½
r7 ma 13 mrt ESG Assen 2  3 5
r8 vr 07 apr Leek ESG  4 4
r9 vr 19 mei ESG HSP-Veend.2  3                      5
ESG I bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 tot
Marcel Struik 1 ½  1 ½  0  0  ½  0  0  0  3½
Jan van Os 2 0  1  1  1  1  ½  0  1  1  6½
Wim Fokkens 3 ½  ½  0  0   0  0  ½  1½
Douwe Többen 4 ½  0  0  0  ½   1  1  0  1  4
Evert Hondema 5 0  1  0  1  0   1  ½  1  0  4½
Willem Boontje 6 0  0  1  0  0   0  1  1  0  3
Ton Selten 7 0  –  ½  ½  ½   0  0  0  0  1½
Bastiaan van Os 8 1  ½  0  0 ½  ½  ½  1  ½  4½

Almar Gerbens               7                             0                                                       0

Theo Dijkstra                  8                                                 1

http://www.nosbo.nl/uitslagen-en-standen

ESG 1768 HSP/Veendam 2 1750 3 5
1. Marcel Struik 1850 Bernard Bontjer 1875 0 1
2. Jan van Os 1842 Lucien Jerphanion 1756 1 0
3. Wim Fokkens 1809 Frits Wijbenga 1728 ½ ½
4. Evert Hondema 1786 Theo Mooijman 1778 0 1
5. Douwe Többen 1807 Erwin Reintke 1719 1 0
6. Willem Boontje 1779 Sander Sprik 1813 0 1
7. Bastiaan van Os 1641 Ger Bos 1608 ½ ½
8. Ton Selten 1634 Harm Pals 1726 0 1
Leek 1687 ESG 1762 4 4 vr 07 apr
1. Erwin Heijnen 1977 Almar Gerbens 1663 1 0
2. Sander Westerlaan 1974 Douwe Többen 1795 1 0
3. Adrian Kuiper 1798 Marcel Struik 1857 1 0
4. Pieter Doller 1832 Jan van Os 1877 0 1
5. Frans Huisman 1491 Ton Selten 1697 1 0
6. Tijmen Hofstra 1410 Bastiaan van Os 1641 0 1
7. Jan Arie Stokhorst 1330 Evert Hondema 1792 0 1
8. Issa Albadeen Willem Boontje 1778 0 1
ESG 1785 Assen 2 1803 3 5 ma 13 mrt
1. Marcel Struik 1857 Geon Knol 2110 0 1
2. Jan van Os 1877 Frank van der Werff 1998 0 1
3. Wim Fokkens 1844 Hans Smit 1822 0 1
4. Douwe Többen 1795 Ben van Os 1770 1 0
5. Evert Hondema 1792 Sjoerd Homminga 1803 ½ ½
6. Willem Boontje 1778 Jan Posthoorn 1805 1 0
7. Ton Selten 1697 Kenneth Muller 1636 0 1
8. Bastiaan van Os 1641 Abedin Heij 1477 ½ ½

__________________________________________________________

Middelstum 1742 ESG 1785 di 07 feb
1. Albert Verheij 1895 Marcel Struik 1857 ½ ½
2. Harry Wubs 1806 Jan van Os 1877 ½ ½
3. Fred Steggink 1756 Wim Fokkens 1844 1 0
4. Johan Mostertman 1763 Douwe Többen 1795 0 1
5. Frits Brandsma 1755 Evert Hondema 1792 0 1
6. Jan Bol 1682 Willem Boontje 1778 1 0
7. Jan Mark Hof 1637 Bastiaan van Os 1641 ½ ½
8. Bert Koster 1638 Ton Selten 1697 1 0
ESG 1800 Hoogeveen 1950 ma 16 jan
1. Marcel Struik 1861 Andries Mellema 2200 0 1
2. Jan van Os 1832 Osama Sadallah 2078 1 0
3. Wim Fokkens 1881 Marten Berghuis 2015 0 1
4. Douwe Többen 1800 Herman Voss 2031 ½ ½
5. Evert Hondema 1849 Sander Taams 1952 0 1
6. Willem Boontje 1779 Marc Snuverink 1842 0 1
7. Bastiaan van Os 1679 Edwin de Jonge 1791 ½ ½
8. Ton Selten 1719 Leo Spaans 1688 ½ ½
Haren & Oostermoer 1819 ESG 1785 do 01 dec
1. Martien Visser Sr 2092 Marcel Struik 1861 1 0
2. Johan Klinkhammer 2004 Douwe Többen 1800 1 0
3. Paulo Valiente 1878 Jan van Os 1832 0 1
4. Andreas Tasma 1798 Willem Boontje 1779 1 0
5. Harry Gielen 1808 Evert Hondema 1849 0 1
6. Loek van der Hagen 1480 Bastiaan van Os 1679 1 0
7. Maarten Roorda 1797 Ton Selten 1719 ½ ½
8. Tomas Hiemstra 1692 Theo Dijkstra 1763 0 1
ESG 1800 Het Kasteel 1700 3 5 ma 07 nov
1. Marcel Struik 1861 Paul Assen 2064 ½ ½
2. Jan van Os 1832 Arjen Wemmenhove 1807 1 0
3. Wim Fokkens 1881 Stephan Broertjes 1788 0 1
4. Douwe Többen 1800 Jan Snoeijer 1764 0 1
5. Evert Hondema 1849 Jeffrey ten Velde 1769 0 1
6. Willem Boontje 1779 Gerjan ter Wal 1645 1 0
7. Ton Selten 1719 Marlinde Waardenburg 1499 ½ ½
8. Bastiaan van Os 1679 Vincent Akkerman 1262 0 1
T Groninger Combinatie 4 1760 ESG 1797 4 4 do 13 okt
1. Fred Sluzewski 1908 Marcel Struik 1840 0 1
2. Frans Vermeulen 1829 Jan van Os 1830 0 1
3. Meine Straatman 1768 Wim Fokkens 1885 ½ ½
4. Henk Pompstra 1718 Douwe Többen 1815 1 0
5. Eddie Janssen 1742 Evert Hondema 1826 0 1
6. Jaap Ham 1738 Willem Boontje 1823 1 0
7. Roel Broekman 1695 Almar Gerbens 1693 1 0
8. Ynte Visser 1686 Bastiaan van Os 1663 ½ ½

Maandag 26 september 2016:  ESG I – Staunton II  2½ – 5½

1.
Struik,M.(Marcel)
1840
Heller,M.N.(Milan)
2032
½
½
2.
Os van,J.C.(Jan)
1830
Mulder,P.W.(Piet)
1885
0
1
3.
Fokkens,W.G.(Wim)
1885
Koole,B.(Bauke)
1893
½
½
4.
Többen,D.Y.(Douwe)
1815
Hummel,D.(Dick)
1841
½
½
5.
Hondema,E.C.(Evert)
1826
Bay,A.(Anders)
1786
0
1
6.
Boontje,W.(Willem)
1823
Kruisinga,B.(Bram)
1814
0
1
7.
Selten,A.W.M.(Ton)
1731
Groot,J.J.(Jeroen)
1747
0
1
8.
Os van,B.(Bastiaan)
1663
Seijen,H.G.(Henk)
1739
1
0

ESG 1

2015/2016

ESG1 speelt in de promotieklasse NOSBO

 

r9 Promotieklasse Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. SISSA 3 1942 17 52½ XX 7 7 4 7 7 5
2. Leek 1832 15 43½ 1 XX 5 5 7 5 4 6 6
3. Staunton 2 1879 12 42½ 3 XX 5 5 5
4. Assen 2 1833 10 34 1 3 3 XX 4 5 5 4
5. ESG 1803 8 34½ 4 1 4 XX 5 3 3
6. Groninger Combinatie 4 1786 6 33½ 3 3 3 3 XX
7. HSP/Veendam 2 1748 6 31 1 4 XX 4
8. Groninger Combinatie 5 1705 6 29½ 1 2 3 5 4 XX 4
9. Roden 1778 5 30½ 3 2 3 XX 4
10. Van der Linde 1669 5 28½ 4 5 4 4 XX

Laatste verandering: za 30 apr 2016 00:51

 

ESG  Ro 1 2 3 4 5 6 7 8 9 N W Brd kl  Rc TPR W-We
1. Rashid Yaaqoub 2137 0 1 2 1 1 1932 1932 -0.528
2. Leo Roos 1883 0 ½ 2 ½ 1.5 2w 1877 1684 -0.517
3. Herman Snelders 2000 ½ 1 ½ 2 1w 1908 1908 -0.126
4. Jan van Os 1852 ½ ½ ½ ½ 1 ½ 0 ½ 0 9 4 2.3 1w 1857 1817 -0.473
5. Almar Gerbens 1717 0 1 0 0 4 1 3 2z 1833 1640 -0.488
6. Marcel Struik 1834 0 ½ 1 0 ½ 1 0 ½ 1 9 3.6 1z 1799 1799 -0.413
7. Ton Selten 1727 ½ 0 0 0 4 ½ 4.3 2z 1860 1532 -0.828
8. Douwe Többen 1816 1 ½ 1 1 4 4.8 2w 1715 2043 +1.017
9. Evert Hondema 1787 ½ ½ 1 ½ 1 0 ½ ½ 8 5 1814 1859 +0.771
10. Wim Fokkens 1875 0 1 1 ½ 1 0 ½ 1 8 5 5.5 2w 1778 1869 -0.029
11. Willem Boontje 1831 0 1 ½ 1 1 1 ½ 1 0 9 6 6 1z 1758 1881 +0.740
12. Bastiaan van Os 1662 ½ ½ ½ 0 0 0 ½ 1 ½ 9 6.8 1w 1718 1638 -0.316
13. Geert ten Hietbrink 1723 0 0 2 0 7.5 2z 1998 1630 -0.475
14. NO 0r 2
ma 28 sep 15 ESG – Roden   3½ – 4½
vr 16 okt 15 v.d. Linde – ESG     5 – 3
vr 13 nov 15 Assen 2 – ESG     4  – 4
ma 7 dec 15 ESG – Groninger Combinatie 4     5  – 3
ma 11 jan 16 Staunton 2 – ESG    3½ – 4½
ma 8 feb 16 ESG – HSP/Veendam 2    6½ – 1½
vr 18 mrt 16 Leek – ESG    7    – 1
ma 4 apr 16 ESG – Sissa 3    4    – 4
vr 29 apr 16 Groninger Combinatie 5 – ESG    5    –  3

Let op: Er is een gezamenlijke laatste ronde op vrijdag 29 april in Assen. Dus deze uitwedstrijd wordt nu een dag later verspeeld en wel in Assen.

http://www.nosbo.nl/images/documenten/html/2015/WebNOSBO2015A/Pr/R9.html

 

Groninger Combinatie 5 1717 ESG 1778 5 3
1. Henk Pompstra 1739 Marcel Struik 1841 0 1
2. Guido Visser 1732 Willem Boontje 1821 1 0
3. Nico Karsdorp 1754 Jan van Os 1839 1 0
4. Tim Loos 1774 Evert Hondema 1797 ½ ½
5. Job Holtz 1734 Wim Fokkens 1853 0 1
6. Henk Haisma 1743 Ton Selten 1731 1 0
7. Ferry Ruigendijk 1687 Bastiaan van Os 1664 ½ ½
8. Annelies van den Heuvel 1570 Almar Gerbens 1677 1 0
ESG 1787 SISSA 3 1930 4 4 ma 04 apr
1. Evert Hondema 1797 Casper Rupert 2020 ½ ½
2. Jan van Os 1839 Marcel Pouw 1771 ½ ½
3. Marcel Struik 1841 Maarten Hemmes 1840 ½ ½
4. Ton Selten 1731 Jaap Bosma 1924 0 1
5. Bastiaan van Os 1664 Willem Sipkema 1825 1 0
6. Willem Boontje 1821 Andrey Tsyganov 1923 1 0
7. Geert ten Hietbrink 1747 Paul ten Vergert 2226 0 1
8. Wim Fokkens 1853 Elias Oude Brunink 1914 ½ ½

 

Leek 1884 ESG 1780 7 1 vr 18 mrt
1. Otto Rubingh 2098 Almar Gerbens 1677 1 0
2. Erwin Heijnen 1963 Jan van Os 1839 1 0
3. Johan Scharft 1988 Willem Boontje 1821 ½ ½
4. Sander Westerlaan 1942 Marcel Struik 1841 1 0
5. Pieter Doller 1859 Evert Hondema 1797 1 0
6. Adrian Kuiper 1726 Wim Fokkens 1853 1 0
7. Martien Veldman 1723 Bastiaan van Os 1664 ½ ½
8. Arjen Admiraal 1769 Geert ten Hietbrink 1747 1 0

 

ESG 1789 HSP/Veendam 2 1718 ma 08 feb
1. Almar Gerbens 1677 Frits Wijbenga 1748 1 0
2. Douwe Többen 1819 Erwin Reintke 1707 1 0
3. Jan van Os 1839 Tomek Hertig 1874 ½ ½
4. Marcel Struik 1841 Arjen Waijer 1635 1 0
5. Wim Fokkens 1853 Theo Mooijman 1787 1 0
6. Evert Hondema 1797 Sander Sprik 1826 1 0
7. Bastiaan van Os 1664 Piet Jongejan 1554 0 1
8. Willem Boontje 1821 Ger Bos 1613 1 0

 

 Staunton 2 1908 ESG 1775 ma 11 jan
1. François Wehkamp 2106 Jan van Os 1848 0 1
2. Jonas Hilwerda 2001 Ton Selten 1652 1 0
3. Albert Hebels 2022 Douwe Többen 1762 0 1
4. Dick Hummel 1825 Marcel Struik 1859 ½ ½
5. Bauke Koole 1885 Wim Fokkens 1818 ½ ½
6. Henk van Dijk 1870 Evert Hondema 1798 ½ ½
7. Anders Bay 1800 Bastiaan van Os 1679 1 0
8. Jan Colly 1755 Willem Boontje 1787 0 1

 

T ESG 1811 Groninger Combinatie 4 1780 5 3 ma 07 dec
1. Rashid Yaaqoub Henk ten Doeschate 1941 1 0
2. Leo Roos 1890 Fred Sluzewski 1903 ½ ½
3. Jan van Os 1848 Meine Straatman 1798 ½ ½
4. Marcel Struik 1859 Frans Vermeulen 1799 0 1
5. Wim Fokkens 1818 Ynte Visser 1724 1 0
6. Evert Hondema 1798 Henk van der Meer 1710 1 0
7. Bastiaan van Os 1679 Eddie Janssen 1701 0 1
8. Willem Boontje 1787 Roel Broekman 1666 1 0

 

Assen 2 1832 ESG 1780 4 4 vr 13 nov
1. Arjan Dwarshuis 1922 Rashid Yaaqoub 1 0
2. Hans Smit 1916 Almar Gerbens 1673 1 0
3. Martin van Velzen 1857 Jan van Os 1848 ½ ½
4. Sjoerd Homminga 1830 Marcel Struik 1859 0 1
5. Mark Jager 1786 Wim Fokkens 1818 0 1
6. Tycho Bruggink 1721 Evert Hondema 1798 ½ ½
7. Sybrand Houtsma 1811 Bastiaan van Os 1679 ½ ½
8. Wout Knol 1815 Willem Boontje 1787 ½ ½
Van der Linde 1671 ESG 1823 5 3 vr 16 okt
1. Raymon Oord 1851 Leo Roos 1904 1 0
2. Tonnus Oosterhoff 1812 NO 1 0 Regl.
3. Jan Riemersma 1744 Jan van Os 1852 ½ ½
4. Jarek Krawczyk 1708 Marcel Struik 1876 ½ ½
5. Jos Staats 1669 Wim Fokkens 1841 1 0
6. Johan Dijkstra 1478 Douwe Tobben 1762 ½ ½
7. Titus Ensink 1665 Bastiaan van Os 1698 ½ ½
8. Harry Hoebe 1443 Willem Boontje 1826 0 1

 

ESG 1814 Roden 1797 ma 28 sep
1. Jan van Os 1852 Lieuwe Boskma 1847 ½ ½
2. Herman Snelders 2003 Ger Battjes 1908 ½ ½
3. Willem Boontje 1826 Ward Romeijnders 1886 0 1
4. Marcel Struik 1876 Tom Visser 1874 0 1
5. Ton Selten 1693 Johan Zwanepol 1773 ½ ½
6. Evert Hondema 1801 Ruurd Kunnen 1734 ½ ½
7. Bastiaan van Os 1698 Dick Dalmolen 1700 ½ ½
8. Douwe Tobben 1762 Menno Keizer 1652 1 0

Bekercompetitie

3e ronde do. 28 jan.  Groninger Combinatie 5 – ESG

http://www.nosbo.nl/nosbo-beker

ESG 1832 Leek 1878 ma 22 feb
1. Jan van Os 1839 Johan Scharft 1988 ½ ½
2. Marcel Struik 1841 Sander Westerlaan 1942 0 1
3. Wim Fokkens 1853 Pieter Doller 1859 1 0
4. Evert Hondema 1797 Martien Veldman 1723 0 1

 

 

Groninger Combinatie 5 1758 ESG 1831 2 2 do 28 jan
1. Henk Pompstra 1771 Jan van Os 1848 0 1
2. Tim Loos 1782 Marcel Struik 1859 1 0
3. Nico Karsdorp 1743 Wim Fokkens 1818 0 1
4. Guido Visser 1734 Evert Hondema 1798 1 0

Snelschaken:  Groninger Combinatie 5-ESG 1    1-3

Proficiat heren: Opnieuw een ronde verder!

2e ronde

http://www.nosbo.nl/images/documenten/html/2015/WebNOSBO2015A/Bkr/R2.html

Een reglementaire overwinning doordat Staunton niet op kwam dagen.

T ESG 1854 Staunton 3 4 0 ma 23 nov
1. Leo Roos 1890 NO 1 0 Regl.
2. Jan van Os 1848 NO 1 0 Regl.
3. Marcel Struik 1859 NO 1 0 Regl.
4. Wim Fokkens 1818 NO 1 0 Regl.

1e ronde

Het eerste bekerteam bekert na de 2-2 verder, door de barrage (snelschaken 5 min.pp) met 3-1 te winnen naar de tweede ronde. Het tweede bekerteam werd door de nederlaag tegen de Groninger Combinatie uitgeschakeld.

T ESG 1868 Hoogeveen 2 1628 2 2 ma 26 okt
1. Leo Roos 1904 René Los 1652 ½0 ½1
2. Jan van Os 1852 Leo Spaans 1638 01 10
3. Marcel Struik 1876 Theo Witkamp 1630 ½1 ½0
4. Wim Fokkens 1841 Frans van Amerongen 1592 11 00
T ESG 2 1713 Groninger Combinatie 4 1840 ma 26okt
1. Douwe Tobben 1762 Henk ten Doeschate 1951 0 1
2. Geert ten Hietbrink 1726 Fred Sluzewski 1922 0 1
3. Ton Selten 1693 Meine Straatman 1797 1 0
4. Almar Gerbens 1670 Eddie Janssen 1688 ½ ½

 

 

2014-2015

ESG1 speelt in de promotieklasse NOSBO

r9 Promotieklasse Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Haren & Oostermoer 1895 15 46 4 6 5
2. Hoogeveen 1893 14 45½ 4 5 3 4
3. Leek 1801 12 40 3 5 4 7 4
4. SISSA 3 1863 12 39½ 2 5 3 5
5. Staunton 2 1864 11 40 4 6 6
6. Assen 2 1811 8 35 3 3 6 3 5
7. ESG 1857 8 34 4 2 4 5 5
8. Van der Linde 1729 7 30½ 1 2 5 4
9. Groninger Combinatie 6 1731 3 27 4 2 3
10. Groninger Combinatie 5 1699 0 21½ 3 3
T ESG  Ro 1 2 3 4 5 6 7 8 9 N W % Brd kl  Rc TPR W-We
1. Arie van Wageningen 2036 ½ 1 1 ½ 0 0 ½ ½ 8 4 50 1.3 4w 1964 1964 -0.573
2. Herman Voss 1992 ½ 0 ½ 1 0 5 2 40 1.6 1z 1981 1909 -0.472
3. Herman Snelders 1998 1 ½ 0 1 4 63 3 1879 1970 -0.115
4. Leo Roos 1901 0 ½ 1 1 1 1 ½ ½ 8 69 3.3 2z 1868 2008 +1.144
5. Jan van Os 1844 ½ 0 ½ 0 0 1 0 ½ 1 9 39 4 3z 1843 1763 -1.027
6. Wim Fokkens 1847 ½ 0 ½ ½ 4 38 4.5 1759 1668 -0.977
7. Willem Boontje 1776 0 0 2 0 0 5 1767 1494 -1.152
8. Marcel Struik 1893 1 ½ 0 3 50 5.3 1w 1727 1727 -0.650
9. Evert Hondema 1784 0 0 ½ ½ 1 ½ 0 1 1 9 50 5.6 1w 1753 1753 -0.317
10. Jan Plante 1733 ½ ½ 2 1 50 6 1730 1730 +0.024
11. Douwe Tobben 1766 0 0 0 ½ 1 1 ½ ½ ½ 9 4 44 6.4 1w 1728 1688 -0.948
12. Bastiaan van Os 1701 ½ ½ 1 ½ ½ ½ ½ 7 4 57 7.4 1w 1723 1774 +0.700
13. Almar Gerbens 1733 0 1 0 0 8 1z 1827 1587 -0.291
14. Geert ten Hietbrink 1693 0 1 0 0 8 1z 1773 1540 -0.435

 

2013/2014

ESG1 speelt in de KNSB klasse 3B

21 sept    ESG – DSG Pallas                          2 – 6

2 nov       Almere – ESG                                5,5 – 2,5

7 dec        ESG Dr. Max Euwe – ESG          5,5 – 2,5

4 jan         ESG – Heereveen                        5,5 – 2,5

8 feb        Almelo – ESG                                4,5 – 3,5

8 mrt        ESG – Caissa 5                            3,5 – 4,5

29 mrt      De Toren Arnhem VSV – ESG   2,5 – 5,5

12 april     ESG – Philidor 1847 2 – ESG     4,5 – 3,5

10 mei      Staunton – ESG                            4,5 – 3,5

 

ESG Emmen  Ro 1 2 3 4 5 6 7 8 9 N W Brd kl  Rc TPR W-We
1. Peter Mijnheer 2121 ½ ½ ½ 1 ½ 1 1 1 1 9 7 1,4 3z 2028 2246 +1,403
2. Arie van Wageningen 2079 0 ½ 1 1 ½ ½ 1 ½ 0 9 5 2,0 7w 2011 2051 -0,286
3. Herman Voss 1975 0 ½ 0 1 1 0 1 1 1 9 3,7 5w 1972 2053 +0,979
4. Leo Roos 1886 ½ 0 0 0 0 1 0 0 8 4,0 4z 2000 1746 -1,285
5. Jan van Os 1860 ½ ½ ½ 0 0 0 0 ½ 1 9 3 4,6 3z 1979 1856 -0,112
6. Marcel Struik 1765 0 1 2 1 5,5 2z 1990 1990 +0,498
7. Herman Snelders 1996 1 1 1 6,0 1w 1947 2164 +0,417
8. Evert Hondema 1855 0 0 0 1 0 1 1 0 8 3 6,0 2w 1885 1794 -0,676
9. Bastiaan van Os 1786 ½ ½ 0 1 0 0 0 ½ ½ 9 3 7,1 1z 1901 1778 -0,170
10. Ruud Winkel 1708 0 ½ ½ ½ 0 ½ 0 0 8 2 7,3 2z 1909 1716 -0,004
r9 Klasse 3B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Almelo 1933 16 42 5 4 4
2. Almere 1984 14 40 3
3. Staunton 2011 12 44 6
4. De Toren Arnhem – VSV 2 1918 9 32 4 3 5
5. DSG Pallas 2016 8 39½ 5 6
6. ESG Dr. Max Euwe 3 1996 8 39 4 3 4
7. Philidor 1847 2 1969 8 37½ 5 7
8. Caissa 5 1938 7 33 5 4 3
9. ESG Emmen 1911 6 32 2
10. Heerenveen 1839 2 21 2 3 ½ 1

 

2014/2015

ESG 2 speelt NOSBO klasse 1B

r7 Klasse 1B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Roden 1788 14 39 6 5 7
2. Lewenborg 1760 12 34½ 2 6
3. Het Kasteel 1748 10 36 7
4. ESG 2 1675 7 28½ 5 4
5. Haren & Oostermoer 2 1556 5 27½ 3 3 4 7
6. Staunton 3 1684 5 24½ 4 6
7. Dwingeloo 1616 3 21½ 4 2
8. HSP/Veendam 3 1535 0 12½ 1 2 1 1
T ESG 2  Ro 1 2 3 4 5 6 7 N W % Brd kl  Rc TPR W-We
1. Willem Boontje 1825 0 1 1 0 1 ½ 0 7 50 1.9 1w 1782 1782 -0.388
2. Marcel Struik 1839 0 1 1 1 1 1 1 7 6 86 1.9 1w 1797 2102 +2.153
3. Ton Selten 1700 1 1 0 ½ 1 0 0 7 50 2.3 1z 1733 1733 +0.307
4. Jan Plante 1720 ½ ½ ½ ½ ½ 5 50 4.4 1w 1663 1663 -0.362
5. Almar Gerbens 1692 ½ 1 1 ½ 0 ½ 0 7 50 5 1w 1596 1596 -0.714
6. Geert ten Hietbrink 1702 0 ½ 1 0 ½ 1 1 7 4 57 5.1 1z 1659 1711 +0.097
7. Gerard Schutte 1698 ½ 1 ½ 50 6 1z 1555 1555 -0.174
8. Marcelis van Holst 1353 1 0 0 0 4 1 25 7 2w 1597 1404 +0.403
9. Hans Hut 1449 0 ½ ½ 1 0 ½ 6 42 7.3 2z 1546 1486 +0.244
10. Raymond Hof ½ 0 1 0 0 5 30 7.8 1z 1609 1459

2013/2014

ESG 2 speelt NOSBO klasse 1A

di 8 okt        HSP/Veendam 2 – ESG 2         1,5 – 6,5

ma 4 nov     ESG 2 – Dwingeloo                    5,5 – 2,5

vr 29 nov     Sissa 4 – ESG 2                             4 – 4

ma 13 jan    ESG 2 – ‘t Kasteel                         5 – 3

ma 3 feb     Staunton 3 – ESG 2                       3 – 5

ma 3 mrt     ESG 2 – v.d. Linde 2                      5 – 3

di 1 apr       Hoogeveen 2 – ESG 2                2,5 – 5,5

ma 12 mei   ESG 2 – Assen 2                        2,5 – 5,5

ESG 2  Ro 1 2 3 4 5 6 7 8 9 N W % Brd kl  Rc TPR W-We
1. Willem Boontje 1762 1 0 ½ 0 1 ½ ½ 1 8 56 1.3 1749 1794 +0.355
2. Douwe Tobben 1795 1 0 1 1 ½ 1 1 ½ 8 6 75 2.8 1677 1870 +0.788
3. Ton Selten 1760 1 1 0 ½ 1 1 1 ½ 8 6 75 3.3 1726 1919 +1.642
4. Marcel Struik 1796 ½ 1r 1 1 ½ ½ 0 6 58 3.4 1720 1780 -0.121
5. Jan Plante 1741 ½ 1 0 1 1 1 ½ 0 8 5 63 5 1648 1739 +0.021
6. Geert ten Hietbrink 1715 1 ½ ½ 1 0 1 1 0 8 5 63 5.5 1614 1705 -0.048
7. Willem Schepers 1384 ½ 1 0 ½ 4 2 50 6.3 1575 1575 +0.992
8. Almar Gerbens 1731 1 0 0 1 ½ 5 50 7 1z 1639 1639 -0.601
9. Fred van Leeuwen 1557 1 1 0 ½ 1 0 0 0 8 44 7.8 1547 1502 -0.613
r9 Klasse 1A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. Assen 2 1768 15 43 5 4 5 6 6 7
2. ESG 2 1709 13 39 5 4 5 5
3. Het Kasteel 1727 12 41 3 3 7 6 6 5
4. SISSA 4 1651 11 35 4 4 4 5
5. Staunton 3 1658 9 33½ 3 1 4 6 5
6. HSP/Veendam 2 1648 4 26½ 3 2 3
7. Dwingeloo 1599 4 25½ 2 2 5
8. Hoogeveen 2 1602 4 24½ 2 2 5
9. Van der Linde 2 1539 0 20 1 3 3 3 3 3

2013/2014

ESG 3 speelt NOSBO klasse 2B

vr 11 okt      Het Kasteel 2 – ESG 3                 3,5 – 2,5

ma 28 okt    ESG 3 – Hoogeveen 3                   4 – 2

ma 18 nov   Valthermond – ESG 3                    5 – 1

ma 06 jan    ESG 3 – Rochade                        2,5 – 3,5

vr 24 jan      Assen 4 – ESG 3                             4 – 2

di 18 feb      Groningen 3 – ESG 3                      3 – 3

ma 10 mrt   ESG 3 – HSP/Veendam 4              2 – 4

vr 28 mrt     Haren 2 – ESG 3                              5 – 1

ma 07 apr   ESG 3 – Lewenborg 2                    5 – 1

 

r9 Klasse 2B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Haren 2 1559 16 34 4 4 4 1 5 5 4
2. Rochade 1544 13 32½ 2 3 5 5
3. Valthermond 1546 12 29½ 2 3 3 5
4. Hoogeveen 3 1459 11 29½ 3 4 2 4
5. Het Kasteel 2 1463 10 28½ 2 3 3 4
6. Assen 4 1564 9 29½ 3 4 6 6
7. HSP/Veendam 4 1343 8 29 5 2 4
8. ESG 3 1381 5 23 1 1 4 2 2 5 3
9. Lewenborg 2 1384 4 17½ 1 1 3 0 1 3
10. Groningen 2 1429 2 17 2 1 2 2 0 3 3
ESG 3  Ro 1 2 3 4 5 6 7 8 9 N W % Brd kl  Rc TPR W-We
1. Jan Peek 1533 1 0 1 1 0 1 0 7 4 57 1 1w 1602 1654 +0.937
2. Willem Schepers 1384 1 0 0 0 ½ 0 1r 6 25 1.9 2z 1609 1416 +0.150
3. Hans Hut 1436 1 1 ½ 0 0 1 ½ 0 1 9 5 56 2.6 1w 1515 1555 +1.275
4. Klaas Tiemens 1369 0 0 0 ½ 1 0 0 1 8 31 3.6 2z 1502 1362 -0.218
5. Jan Reinink 1468 0 ½ 2 ½ 25 4.5 2w 1479 1286 -0.461
6. Marcelis van Holst 1377 0 1 0 1 0 0 0 1 8 3 38 4.5 1374 1283 -0.544
7. Jurjen Scheeringa ½ 1 1 3 83 5.3 3w 1283 1559
8. Paul Walda 805 0 0 2 0 0 5.5 1493 987 -0.008
9. Reint Harkink 1352 1 0 ½ ½ 0 0 0 1 8 3 38 5.6 4z 1440 1349 +0.151

 

 

Advertenties

ESG speelt in:
‘t Brinkenhoes
Mantingerbrink 140
Emmen Bargeres

speelavond:              maandag 18:30 jeugd      maandag 19:30 senioren

verdere gegevens ESG:    zie bestuur ESG

 

voorzitter:
Theo Dijkstra
T: 06 11699452

jeugdafdeling:
Almar Gerbens
T: 06-53143640

Indeling interne competitie:
Quinten Nijland
T: 06-31349157

Externe competitie:     Evert Hondema                T: 06-50400105

Archief

Categorieën

%d bloggers liken dit: