Het toernooi in Hoogeveen is afgelopen. In de laatste ronde verloor Evert van de wereldkampioen dammen Georgiev die daardoor nog een prijsje mocht ophalen. Evert eindigde daardoor op 5 punten uit 8. Nu is de Fide-rating van Evert erg hoog en dat betekent dat goede remises punten kosten. Hij heeft wel het geluk dat zijn twee verliezen geen punten kosten omdat Georgiev en Limani nog geen rating hebben. Het verlies van 4.6 ratingpunten zal hem niet veel zeggen.
Hans sloot het toernooi af met een overwinning. En met zijn overwinning in ronde 7 komt hij op 3 uit 8 en eindigt op plaats 49 wat ook zijn startpositie was. Helemaal tevreden was hij niet. Hier boven volgt hij de partij van Hoogevener Edwin de Jonge.
Arjen speelde remise tegen Lewenborger John Souhoka. Ook Arjen eindigde precies op zijn startpositie namelijk 51 met 2,5 punt.
Hans en Arjen bleven de meeste dagen ook de hele middag. Ik hoop dat ze veel opgestoken hebben van de uitleg van de commentatoren. Ook vandaag bleven ze lang, want ze waren ook bij de prijsuitreiking om 19.00 uur.
Recente reacties