Emmer Schaak Genootschap

ESG Emmen

Jan Reinink 50 jaar lid

Jan toont zijn erespeld. 50 jaar lid van ESG en dus ook van de KNSB

Jan is op 5 oktober 1970 lid geworden van onze vereniging. En hij woont nog steeds op hetzelfde adres. Een man die houdt van wat hij heeft.

Jan zelf geeft aan dat het eigenlijk 60 jaar had kunnen zijn. Hoe dat zit. Vraag het hem na afloop van zijn partij. De uitreiking van de erespeldje had dus vorig jaar al kunnen plaatsvinden, maar Jan gaf er de voorkeur aan dat deze op de clubavond uitgereikt zou worden. Want iedereen mag toch wel weten dat hij de derde lid van onze vereniging is die de schaak-abraham heeft gezien.

1970 was in de tijd van het 11e ESG-gongtoernooi (vrijdag 6 november), het 14e Danlon-damesschaaktoernooi (van 11 t/m 18 november) en roemruchte verenigingen die nu niet meer bestaan. Ludendo (studentenclub), Yanofski (Zuidbroek, opgeheven), VDJZ, Helpman (gefuseerd met Staunton), Unitas en Groningen (gefuseerd tot Groninger Combinatie), Emmer-Compascuum (opgeheven) en Capablanca (Wildervank, opgeheven).

In die tijd had ESG vijf teams en twee clubavonden (maandag en vrijdag) en het aantal leden bedroeg 52. Dat is allemaal wat minder geworden, maar Jan is nog steeds lid. Chapeau !!!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Informatie

Dit bericht is geplaatst op oktober 5, 2021 door in Geen categorie.

ESG speelt in:
‘t Brinkenhoes
Mantingerbrink 140
Emmen Bargeres

speelavond:              maandag 18:30 jeugd      maandag 19:30 senioren

jeugdafdeling:
Info:  Jan van Os
Tel: 06-40818120

verdere gegevens ESG:    zie bestuur ESG

 

voorzitter:
Willem Boontje
Tel: 06-51558760

Indeling interne competitie:
Almar Gerbens
Tel: 06-53143640

Externe competitie:
Arvid Slump
Tel: 06-52736676

 

Heeft u zin in schaken?

Dan zijn wij op zoek naar u! De schaakvereniging ESG in Emmen verwelkomt nieuwe leden van harte in haar vereniging. Wij spelen op maandagavond vanaf 19:30 uur (jeugd om 18:30 uur) in wijk- centrum  ’t Brinkenhoes, Mantingerbrink 140 in Emmen-Bargeres.

Info:  Jan van Os               Tel: 06-40818120

Archief

Categorieën

%d bloggers liken dit: