Emmer Schaak Genootschap

ESG Emmen

Nogmaals bekerwedstrijd Assen-ESG

In de weekendbijlage van het Dagblad v/h Noorden staat altijd een schaakrubriek. Ooit was Erik Hoeksema de gangmaker daarvan, nu verzorgt Remco Heite die rubriek. Voor de tweede keer kwam Remco bij mij; nu met de vraag om de partij van Marcel Struik tegen Ivo Maris uit de bekerwedstrijd Assen-ESG. Ruim vijf jaar geleden heb ik Remco kunnen helpen aan de partij E Polihroniade (Roemenië) – A Tuk uit één van de Danlon-Damestoernooien.

Het was al bekend dat wij pech hadden in de bekerwedstrijd tegen Assen; met een beetje meer “geluk” hadden wij zo door kunnen stoten naar de finale ondanks onze grote rating achterstand  op de Assenaren. De uitslag staat alweer een tijdje op onze site; de partij van Marcel niet. Daarom publiceer ik die nu waarbij de analyse van Remco is.

partij Ivo-Marcel zonder diagram

Ivo-Marcel

Diagram 1: Stand na 23 ..- Tfe7?

Maar er stond ook nog een partijdiagram uit de wedstrijd van Pieter Tromp tegen ons lid Willem Boontje vermeld. Hieronder de diagram (2) uit die partij. De laatste zet van wit was hier Pb3 – d4.

Tromp-boontje

Diagram 2: Stand na Pb3-d4

 

partij pieter-willem

Een bijschrift invoeren

Met dank aan Remco Heite en de schaakclub Assen.

zie ook: https://www.schaakclubassen.nl/externverslag.php?seizoen=1819&team=0&ronde=11

 

 

 

 

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Informatie

Dit bericht is geplaatst op juni 8, 2019 door in Geen categorie.

ESG speelt in:
‘t Brinkenhoes
Mantingerbrink 140
Emmen Bargeres

speelavond:              maandag 18:30 jeugd      maandag 19:30 senioren

jeugdafdeling:
Info:  Jan van Os
Tel: 06-40818120

verdere gegevens ESG:    zie bestuur ESG

 

voorzitter:
Willem Boontje
Tel: 06-51558760

Indeling interne competitie:
Almar Gerbens
Tel: 06-53143640

Externe competitie:
Arvid Slump
Tel: 06-52736676

 

Heeft u zin in schaken?

Dan zijn wij op zoek naar u! De schaakvereniging ESG in Emmen verwelkomt nieuwe leden van harte in haar vereniging. Wij spelen op maandagavond vanaf 19:30 uur (jeugd om 18:30 uur) in wijk- centrum  ’t Brinkenhoes, Mantingerbrink 140 in Emmen-Bargeres.

Info:  Jan van Os               Tel: 06-40818120

Archief

Categorieën

%d bloggers liken dit: