Onze 4e snelschaakwedstrijd was op deze eerste online clubavond heel goed bezet. Een groot aantal leden deden hier aan mee en er werd er ook nog eens fel gestreden om de punten.
Marcel Struik was de sterkste snelschaker van deze 4e ronde van onze Lichess snelschaakwedstrijden door 38 punten te scoren en daarbij met twee punten voorsprong als eerste wist te eindigen voor Jan Willem die 36 punten scoorde en Herman die 32 punten bijeen speelde.
In de tussenstand delen deze drie spelers dan ook de lakens uit, zij boekten ieder al meer dan 100 punten. Nummer 4 op de tussenstand – Jan van Os scoorde 87 punten. Gerard Dijkstra speelde voor het eerst mee en sprokkelde 20 punten bijeen en kwam dan met stip binnen.
Hieronder vind u de eindstand en tussenstand van maandag 19 oktober 2020.
Voor het naspelen van de partijen ga dan naar Lichess.com en klik op de naam van de speler waarvan u een partij wilt bekijken. Aan de rechterzijde ziet u de gespeelde partijen staan. Als u vervolgens met de muis over de namen/resultaten gaat ziet u de slotstellingen verschijnen. Klik daarop en de partij komt te voorschijn.
Volgende week maandagavond spelen wij rapid. Ook dan beginnen wij om 20:00 uur precies.
Recente reacties