In de landelijke beker heeft ESG nipt verloren van Staunton met 2,5-1,5
Marcel was ziek en gelukkig kon Wim hem vervangen.
Jan Willem won van de man in vorm van Staunton Sander Wage. Deze jongeman heeft vorige week de ochtendgroep in Hoogeveen gewonnen met 7 uit 8. Heeft in de KNSB beide wedstrijden gewonnen aan bord 1 van Staunton 2.
Jan speelde remise tegen de teamcaptain van Staunton Erwin van Pelt. Na een vlak begin werd de partij tactisch en beide hebben waarschijnlijk beter gestaan.
Douwe stond lang gelijk tegen Edwin Zuiderweg maar toen hij in de 10 seconden per zet kwam ging het mis.
Wim won een pion tegen een andere jeugdspeler. Maar die had compensatie vanwege de openstelling van Wim en wist Wim tot opgave te dwingen.
Later misschien meer:
Jan Willem (1926) – Sander Wage (1743): 1-0
Erwin van Pelt (1895) – Jan van Os (1889): remise
Douwe Többen (1803) – Edwin Zuidema (1910): 0-1
Matteo Petrelli (1650) – Wim Fokkens (1785)
Hierbij opgemerkt dat de rating vooral van jeugdspelers te laag is. Immers die zijn van 1,5 jaar geleden en intussen zijn ze veel sterker geworden.
Recente reacties